Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
8
июля
2010
Киев
клуб «Бочка хмельная» 
Время: 21:00. Вход - 40 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Квадраджесима
MySpaceДобавитьДобавитьДобавить

Квадраджесима

Гурт КВАДРАДЖЕСІМА (QUADRAGESIMA-англ.) був створений у Києві наприкінці 1998 року з музикантів різних столичних проектів. Головна ідея створення колективу - використати досягнення та підходи електронної музики у музиці, що виконується живцем та на звичайних «живих» інструментах (барабани, гітари, голос, тощо).

На протязі 1998-2002 років команда експериментувала з різними напрямками (тріп-хоп, джангл, брейкбіт, рок), вела пошуки власного саунду, співпрацювала з багатьма музикантами. У цей період було стабілізовано склад гурту та сформована музична концепція КВАДРАДЖЕСІМИ, яка полягає в грув-орієнтованій подачі матеріалу, нестандартному вирішенню саунду та електронному лаконізмі аранжувань.

У період 2001 - 2004 рр., гурт активно гастролює по Україні, виступаючи у клубах та на великих майданчиках, видає 2 відео на пісні «Танцюєш ти», та «Урбанаджангла» (режисер - Віктор Придувалов) що активно ротуються каналом ENTER MUSIC, отримує схвальні відгуки та рецензії багатьох друкованих та інтернет-видань, а головне - здобуває велику армію прихильників стилю QG, і не тільки в Україні. У 2003-2004 роках команда з успіхом виступає на фестивалі «ВДОХ»(м. Москва) та у клубах Москви, співпрацюючи з лейблом «ВДОХ», а наприкінці 2004 року проводить серію дуже вдалих виступів у таких містах Польщі як Варшава, Гдиня, Гданськ, що надихає команду на подальше просування своєї музики на захід.

На початку 2005 року на студії Олега «Білого» Шевченко (WHITE STUDIO) команда приступає до запису довгоочікуваного усіма прихильниками дебютного альбому. В процесі роботи гурт замінює вокаліста і записує альбом, який отримує назву «COSMO». Вихід альбому відбувся наприкінці грудня 2005 року, видавець - компанія АСТРА РЕКОРДЗ.

        Cостав:
Юрій Слободяник (Urri) - вокал, перкусія. Раніше грав на барабанах і співав у декількох невідомих гуртах. Один із засновників гурту. Текстовик.
Алексій Устінов (Аlex) - гитара, бек - вокал. Один із засновників гурту, Композитор і текстовик.
Денис Ямбoр (Бамбр) - бас-гитара. Приєднався до гурту у серпні 2001 р. Раніше грав у луганських гуртах «Великолепный Жора» і «X-Base».
Олександр Зленко (Полярник) - барабани. Прийшов до гурту в лютому 2001 р. Серце колективу - стучить і бьється. Звідки з'явився на київській, альтернативній сцені - невідомо.


Читать в архиве по теме 9:
04.02.2009
Новости
На початку 2009 року столична формація Квадраджесіма після майже півторарічної перерви у активній концертній діяльності та численних чуток про свій розпад офіційно оголосила про суттєві зміни у своєму складі та про формування нової Квадраджесіми.
29.07.2008
Новости
Після тривалих подорожей студійними хащами, до світу повертається Квадраджесіма. Першим синглом, що сповіщає про підготовку до релізу другого альбому стала пісня «Я обираю».
10.05.2007
Новости
Засновник та ідеолог Квадраджесіми гітарист Алекс вирішив піддати себе реінкарнації та з'явитися у світ під новим сценічним псевдонімом. Тепер він Алекс Макітра, і пов’язано це з народженням його сольного електронного проекту під назвою Макітра.
06.10.2006
Новости
5 жовтня відбулися зйомки відео на пісню «Клуб» з альбому «COSMO». Режисером виступив Сергій Глієвий з яким знімалась і «Азбука Морзе». Попередня ідея використати концертні епізоди різних виступів була відкинута і з’явився клуб.
29.08.2006
Новости
Поки група готується грати у Полтаві в рамках Мазепа-фесту, розпочата робота над новим дизайном сайту QG.
12.07.2006
Новости
З початком спеки столична Квадраджесіма розпочала роботу над зйомками відео на одну з найжаркіших та найспекотніших пісень альбому COSMO, пісню «Клуб». В основу відеоряду лягли матеріали деяких нещодавніх виступів на великих та маленьких майданчиках, зокрема фестивалі «Рок-Січ».
03.05.2006
Новости
У суботу 20 травня, у кафе «Квартира Бабуїн» буде презентовано нове відео від формації Квадраджесіма на пісню «Азбука Морзе» з альбому «COSMO».
13.04.2006
Новости
10 квітня відбулися зйомки відео на пісню «Азбука Морзе» з альбому «COSMO».
08.12.2005
Новости
Гурт Квадраджесіма уклав угоду зі столичним видавництвом «Астра рекордз» стосовно випуску дебютного альбому. Альбом матиме назву «Сosmo».

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua