Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
30
июля
2009
Заставна
берег озера Панское 
(Черновецкая обл.) Время: 17:00. Вход - 25 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Листопад

Листопад

Івано-Франківський гурт cтворений в 2004 році.

З травня 2009 року склад гурту є таким:
Діма Бут - соло-гітара;
Орест Белей - вокал
Славік Білик - барабани;
Олександр Клочко - бас-гітара;
Влад Андрусяк - ритм-гітара.

В новому складі ми відчули себе як суцільний швейцарській годинник.

Виникло дуже багато різних нових ідей стосовно музики. Нас всіх об’єднує дуже велике прагнення створити щось добре, щось красиве. Ця ідея вводить нас в стан постійного пошуку досконалості в безмежному просторі творчості.

Зараз працюємо над всім що пов’язано с проектом ЛИСТОПАД. Починаючі з зовнішнього вигляду і закінчуючи внутрішнім станом души якій і е основним джерелом енергії для невтомної праці. Що е слова без праці. Пустий звук. Можна було би багато написати винахідливих оборотів речи, типа який ми зараз дуже неповторний і талановитий гурт, але без нових хітових пісень це не призведе ні на кого а ні якого враження.

Повинен бути результат. Слухачу не особо цікаво знати чому ти поки що не написав ні чого путнього, йому потрібен готовий, цікавий продукт. Всі відомі мирові хіти створювалися зазвичай за один день, але люди до цього дня працювали все життя.

Що таке творча особистість? Це для більшості людей незрозуміла істота яка ні як не може зупинитися і відпочити, не може знайти собі спокою, не може задовольнитись тім що має, не може просто жити насолоджуючись тім що зробили інші. Вона обов’язково повинна зробити щось геніальне сама. Для одних е прийнятним просто купатись в море, інші вміють у ньому розтворятись, хтось вміє насолоджуватись зеленим лісом запаливши вогонь для шашлику, а хтось прийшов до нього в гості щоби просто з ним привітатись і послухати дуже цікаві оповіді.

Щоб створити щось абсолютно нове треба почати с себе і сьогодні !!!

Треба бути готовим до будь яких змін у житті. Ми цього прагнемо всім серцем. Ми до цього реально готові!


Читать в архиве по теме 1:
01.09.2007
Новости
В Севастополе подведены итоги первого Международного конкурса Песни моря-2007, который проходил в рамках Международного молодежного музыкального фестиваля Звездный берег.

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua