Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию

Люди-квіти

Ідея проекту виникла наприкінці 2008 року, коли Руслан Соловйов зрозумів, що деякі його твори не зовсім підходять під концепцію гурту «За Край», який він створив ще в 2005-му році, і вирішив зробити паралельний проект «Люди-квіти», де зібралися музиканти різних гуртів і направлень. Пок що гурт ние планує живих виступів і присутній тільки на записах, зроблених на студії Олександра Шекшуєва «Росава».

У майбутньому буде записано близько 9-ти пісень і видано альбом.

Перша композиція «Кульбаба» : http://zakray.com/wp-content/uploads/2009/05/ludy-kvity-kulbaba-256.mp3

Люди-квіти це:
Соняшник - 12 струн
Барвінок - 6 струн
Піон - 4 струни
Фіалка - 4 струни
Маргаритка - флейта
Куль-дід - перкусія

Люди-квіти

Дівчата-троянди – красиві, непідступні. Особливо гарні, коли на них лежать діаманти роси. Хлопці-чорнобривці – невисокі, веселі, люблять бути гуртом. Притаманні сільській місцевості. Дівчата-ромашки – добрі, лагідні і спокійні. Навіть на перший дотик відповідають ніжно, а не ранять, як троянди, шипами. Хлопці-кактуси – незрозуміло серйозні і напружені. При неправильному дотику можуть сильно поколоти. Дівчата-соняшники – життєрадісні, кругловиді. Завжди дивляться у сонячний бік. Які б злі птахи їх не дзьобали, все одно тягнуться вгору. Хлопці-піони – гарні, запашні, голосні. Але можуть передчасно осипатися, якщо не доглядати. Дівчата-гладіолуси – моделі, високі і довгоногі. Претензії до життя – як у троянди, але себе чомусь вважають ромашками. Хлопці-тюльпани – помітні здалеку. Спочатку роблять таємницю з того, що насправді знаходиться у них всередині. Дівчата-дзвіночки – тендітні, ніжні. Дзвенять для того, хто їх знаходить і прикрашають все його життя. Хлопці-нарциси – самі про себе все розкажуть і похвалять. Як на мене, то запах не дуже й приємний. Дівчата і хлопці – бур’яни……. Ну що тут казати. Самі знаєте…. ;)


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua