Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Монте Крісто

Монте Крісто

Початком створення гурту Монте Крісто слід вважати початок 1999 року. Лідер та засновник гурту Юрій Лемчук разом з молодим та перспективним аранжувальником Олександром Коцюбою починають створювати композиції за допомогою комп’ютерних програм та записувати вокал, використовуючи мікрофон вітчизняного виробництва ціною в декілька десятків гривень. Зрозуміло, що якості в таких умовах досягнути було важко, але вже тоді в їхніх піснях відчувалась якась духовність та енергетика. За допомогою друзів, а їх було чи мало, пісні миттєво розійшлися по місту Червонограду (Львівської області), в якому вони мешкали з самого дитинства. Такої популярності у рідному місті до них досягав лише один місцевий гурт «Трек», але це було коли Юрію та Олександру було тільки декілька років. Гурт набував популярності з кожним днем. Перша пісня яка стала хітовою – композиція «Горят мосты», важливою подією для того, щоб на них звернули увагу люди старшого віку, ніж їхні однолітки була пісня «Мама», яку Юрій Лемчук присвятив своїй матері. А потім пісні почали з’являтися одна за одною і вже розповсюджувались по всій західній Україні. Пісні Юрій почав писати ще зі школи. Першим гітарним акордам його навчив товариш Ростислав Некрасов. Тоді вони захоплювались творчістю Віктора Цоя, та після трагічної загибелі свого героя, Юрій вирішує займатись віршами наполегливіше. Не один раз його батько вночі просинався і виганяв сина з балкону, де той до самого ранку міг при запаленій свічці писати пісні. Здавалося, що в кожному дворі міста вже чули про хлопця з гітарою. На прохання сина, батько Юрія, дозволяє йому зібрати однодумців, і займатися музикою в одному з приміщень комунального господарства, де займав керівну посаду. Таким чином з’являється перший колектив , який постійно змінював назву і напевно тому, існування його було недовгим. В цьому колективі Юрій був наймолодшим. Іншими були вже більш досвідчені музиканти. Потім було навчання в гірничому технікумі, проходження служби в армії і після повернення до дому випадково відбувається знайомство з Олександром Коцюбою, про якого згадувалося раніше. «Саме Олександр Коцюба», - як вважає Юрій Лемчук, зміг дати перші дихання його пісням.

В 1999 році Юрій поступає до Київського Національного університету культури та мистецтв на кафедру режисури масових заходів і свят. Та згодом розуміє, що це йому нецікаво і переходить на кафедру естрадного співу, якою керувала О.Білозір. Саме перебування в університеті для нього було цікавіше ніж навчання. «За час навчання мені довелося здобути багато цікавих знань та зустріти людей, яких я просто змушений був зустріти» - згадує Юрій Лемчук. «Серед них Ярослав Смілянець, теперішній учасник гурту «Монте Крісто» і невід’ємна його частина - (клавішні), Ігор Гаврош (гурт «Невідоме Задоволення») – людина цікава, своєрідна та з великим запасом енергії».

Велике значення на сьогодні відіграє ще одне знайомство з тих часів, це теперішній директор гурту Юрій Шевченко, який просто запалював натхненням Юрія Лемчука. На сьогоднішній день Юрій Шевченко створює запис та аранжування майже всіх пісень «Монте Крісто» та й готує до виходу в світ дуже потужний матеріал.

Серед людей, які допомагали гурту це в першу чергу Наталія Терех, дівчина, що була наділена неймовірною Божою силою та енергією. З її допомогою гурту на початковій стадії міська мерія міста Червонограда, під керівництвом Петра Михайловича Олійника та його заступника Володимира Михайловича В’язівського, виділила чималі кошти на придбання необхідного інструменту для подальшого існування. Хлопці пам’ятають її світле ім`я і шанують пам'ять про неї (нажаль, дівчина померла від білокрів’я).

Інша людина, яка вже й без того, далеко не обділена славою – це Анатолій Наконечний. В минулому бас-гітарист гуртів «Галактика», «Брати Карамазови», «Табула раса». Йому вдалося значно зрушити справу гурту. Саме він познайомив Юрія з теперішнім учасником гурту «Табула раса» Сергієм Міщенко (клавішник, аранжувальник), який в свою чергу дав нового життя таким композиціям як «Горят мосты» і «Война».

Знайомство з цими людьми змінило настрій гурту і спрямувало рух вперед і тільки вперед! Отже, історія гурту Монте Крісто створюється щоденно і кожен з Вас є її часткою…

датировано: 05.10.2016


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua