Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
29
мая
2011
Днепропетровск
клуб «Дім Кабаре» 
Время: 19:00. Вход - 70-90 грн.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Мертвий Півень
ВКонтактеДобавитьДобавитьДобавить

Мертвий Півень

Мертвий Півень це:
Михайло Барбара - вокал;
Роман Чайка - гітара
Олег (Джон) Сук - бас-гітара
Юрко Чопик - акустична гітара
Мар'ян Котовий - гітара
Олексій Слободян - ударні

Культова група Львова, «Мертвий півень» - це більше, ніж просто добра рок-музика. На концерти «МП» приходять три, якщо не чотири, покоління. Серед публіки «Мертвого півня» - схильні до емансипації школярки та екзальтовані тінейджери, студенти престижних (і не дуже) вузів та легендарні львівські художники, колишні дисиденти та сьогоднішні політики. Виступати група розпочала 1990 року на фестивалі молодіжної урбаністичної культури «Вивих». Організований Студентським братством, цей фестиваль сформував середовище, більша частина якого зараз є Мистецьким об'єднанням «Дзига» (на чолі з харизматичним Маркіяном Іващишиним).

В контексті студентської (і не тільки студентської) революції кінця 80-их - початку 90-их років «Мертвий півень» був своєрідним втіленням духу часу. Але показово те, що «Півень» весь час змінюється, вміє не бути анахронічним і, водночас, не підкорятись моді.

Михайло Барбара - вокал

Музиканти «Мертвого півня» - це знов ж таки більше, ніж просто музиканти. Фронтмен - поет Михайло Барбара - у 1993 році став Академіком Бу-Ба-Бу (премія, яка присуджується за кращий вірш року). Довгий час - ведучий на радіо «Люкс», зокрема програми «Нічні читання».

Роман Чайка - гітара

Гітарист «Мертвого півня» Роман Чайка був найпопулярніший у Львові ді-джей і радіоведучий (псевдо - DJ Seagull). За даними музичного рейтингу «Профі», його програма «Рок-н-ролл або Життя» на радіо «100 FM - Львівська хвиля» посідає сьоме місце в Україні, а сам Сігал - третє місце як радіоведучий музичної програми і четверте як ді-джей. Автор значної кількості пісень «МП», як композитор посів щасливе 13 місце в Україні. Має також свій сольний проект «ССС» (СігалСпоживСпілка).

Олег (Джон) Сук - бас-гітара

Бас-гітарист Олег (Джон) Сук - деміургійна особистість львівського музичного середовища. Почав від групи «Катарсис», джазового квартету «Мелодром», потім був легендарний «Клуб шанувальників чаю», автор багатьох музичних проектів, як от проект «Є» (1995), в якому взяли участь більше 40 музикантів, а також «Ох», «Вогні великого міста». Олег також бере участь у проекті Руслани Лижичко «Дзвінкий вітер» (група «Клуб шанувальників чаю»), у проекті Віктора Неборака «Неборок», продюсує нові доробки групи «Окрема територія». За останніми даними музичного рейтингу «Профі», Джон посідає п'яте місце в Україні серед бас-гітаристів.

Юрко Чопик - акустична гітара

Найзагадковіша і найспокійніша постать - гітарист Юрко Чопик. Він - незмінне уособлення стабільності і гармонії - як на сцені, так і в житті.


Читать в архиве по теме 13:
09.10.2009
Фото
Більш того, Мертвий Півень якраз у розпалі своєї юності. Ну хто скаже що 20 років – це не сама молодість у повному її розквіті? Круглу дату святкував гурт у клубі «44» в рамках проекту «Майстер-клас»
09.10.2009
Фото
Звично багате на фестивалі літо поступово розширило свої межі. Цього разу, щоправда, це було обумовлено подіями сторічної давнини, а саме – днем народження Богдана-Ігора Антонича. З цієї нагоди ініціативна група вирішила зробити цілий фестиваль
08.05.2009
Фото
1.05.09, 22:00 - Київська презентація нового альбому Півнів у стінах клубу 44. Традиційно, у залі було дуже людно, як це майже завжди відбувається на столичних концертах гурту площадка була замалою, але публіка намагалася як не танцями, то стрибками зробити свій внесок у дійство.
2.05.09, 10:00 - Львів, біля входу до внутрішнього двору Львівської ратуші вишикувалась черга, як за дефіцитами у радянські часи. Простоявши хвилин із 40, вдалося пройти на «Ранок з Півнем» не проґавивши їхньої жодної пісні.
15.04.2009
Новости
На харківській студії М-Арт Півні вже вдруге створюють альбом у рекордно швидкий термін. Тепер за участі Патріарха записано сім нових пісень та три кавери на пісні, які вже давно входять до репертуару гурту.
24.03.2009
Новости
До дня Святого Патріка митці гурту Мертвий Півень презентували столичній публіці тематичний дарунок. У клубі Чеширський Кіт відбулася офіційна прем'єра неофіційного відео на пісню «And The Third Angel Sounded» (в народі знана як «Брат! Піва кончілась...»).
01.07.2008
Фото
Фотки з нещодавнього концерту Мертвого Півеня у столичному Докер пабі
29.10.2007
Новости
Перше відчуття було різке й проймало до кісток – як же ж тут холодно... Українська культура, що за десятки років таки вишкрябалась із мерзлого андеграунду і кам’яних застінок, наче підсвідомо назад туди тягнеться. Все поставила на місце пресконференція, на котрій Богдан Логвиненко та Місько Барбара в двоголос пояснили, що таке скорочення віку українського мистецтва не марне нахабство, а відбиття ідеї що сучасна культура народжувалась у наш вік, на наших очах.
03.03.2007
Новости
Після презентації минулого року альбому «Пісні Мертвого Півня» злі язики бурмотіли, що тепер ми ще років зо два не побачимо культового гурту у Києві. Ці припущення виявилися так само перебільшені, як і чутки про відміну концерту 25 лютого у «Dockers ABC».
23.01.2007
Новости
Іноді класики українського року, які звуть себе «Мертвими Півнями» оживають. Це трапляється зазвичай на початку року, отже ми дочекались подій! У лютому гурт вирушить у міні-тур Україною, в рамках якого відвідає Луцьк, Львів та, звісно ж, Київ. До того ж, до нового року приурочений вихід у світ офіційного сайту гурту.
29.12.2006
Новости
Місько Барбара з Мертвого Півня переспівав забійник в народі знаний як «Знову, курва, радіо, телебачення, курва преса» на вірші Ю. Андруховича. Й переспівав не просто так, а з польською ватагою Karbido. В такому прочитанні співанка увійшла до музичного супроводу вистави «ЧОРНОБИЛЬ™», яку в Польщі на початку грудня представив харківський театр-студія Арабески разом з польським театром Biuro Podróży [бьюро подрýжи], тобто Бюро Подорожей. Окрім півненської речі у звуковому супроводі також можна почути ремікси на харківську Ойру і просто Українські та Білоруські народні пісні.
 

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua