Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
15
марта
2008
Львов
клуб «Далі» 
Tribute to Pink Floyd. Етап II. Фінальне Дійство Время: 18:00. Вход - 25-30 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Метелики

Метелики

Гурт виник далеко не спонтанно, швидше завдяки низці послідовних і неминучих подій. В одному зі звичайнісіньких львівських будинків мешкали троє хлопців; вони гасали разом у м’яча і періодично вбивали один одного за допомогою мишки та клавіатури (хоча до нашої історії це відношення не має). Кожен з них страшенно любив музику і в глибині душі мріяв про те, аби творити свою, але навіть не здогадувався, що троє його приятелів плекають ну дуже подібні мрії. Рано чи пізно це мало трапитись і от… одного вечора Ромко дістав із комірчини свою гітару і пішов потринькати на ній під будинком, де застав Колю з його гітарою, триньканням та мріями про хорошу музику. Гуртом і батька легше бити, тож хлопці об’єднались і почали відточувати свою музичну майстерність разом. Невдовзі до них долучився Сашко. Ці трійко ентузіастів стали ядром майбутньої рок-групи. Титул вокалу та барабанів довгий час переходив від однієї персони до іншої і траплялося це з різних причин (та мова не про те). Найдовше вокалістом  був Коваль Олег з ним група записала кілька пісень. Час від часу виникали й інші незручності, скажімо: відсутність місця для репетицій або армія, що на цілих 2 роки заарканила бас-гітариста. Але ж там, де є натхнення, всі негаразди не мають жодного значення! До того ж час від часу траплялися й світлі моменти, як от: на початках друзі допомогли музикантам з електроапаратурою, за що їм велике дякую.

Назва гурту довго видозмінювалась та деформувалась перш ніж дійти до такого багатозначного сенсу і алегоричності. «Метелики» – ряд лускокрилих; яскравість та легкість у рухах; дивні метаморфози від непомітної гусениці до летючого полум’я; продовження рок-н-ролу і початок чогось абсолютно нового!

Першою своєю піснею гурт вважає «Я піду…», що належить перу Ромка Чада (від групи йому велике дякую). Загалом, більшість своїх пісень «Метелики» складають самостійно. Це і «Осінь», і «Нас Розділяють», і не тільки. Постійні репетиції, що проводились в різних місцях (в тому числі в школі-ліцеї «Оріяна») та наполеглива праця взяли своє, - хлопці дебютували у нічному клубі «Лялька» на одній із рокотек. Публіка сприйняла виступ на «ура», це додало «Метеликам» наснаги для подальшого самовдосконалення. Потім були виступи на різних концертах, записи окремих пісень на CD, проект «Здоров’я» (метою якого було відірватись по повній) у «Музичній дірці» на якому хлопці виконували різноманітні панк-композиції та кавери, і репетиції, репетиції і ще раз репетиції… До речі, проект «Здоров'я» триває і досі і за словами групи «дасть про себе чути трохи згодом».

До постійного складу групи приєднались Ростик(барабани) та Наталка(основний вокал). Наразі творення нових проектів та композицій продовжується. «Метелики» також займаються організацією концертів і є відкритими до співпраці.

Група висловлює «велику подяку друзям за постійну підтримку».

І ще деякі життєво необхідні дані про «Метеликів»:
Дата створення:
2004 рік.

Склад групи:
Явровський Роман Богданович – гітара, бек вокал;
Шульба Микола Юрієвич – бас, бек вокал;
Главацький Олександр Олегович – гітара, бек вокал;
Подолянко Ростислав Вікторович – барабани;
Явровська Наталія Богданівна – вокал, скрипка.


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua