Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
5
марта
2017
Киев
клуб «MonteRay LiveStage» 
Время: 16:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Mirium
FacebookВКонтактеYouTubeLast.FMSoundcloud

Mirium

Жилі-билі в небосхилі вільнодумці сизокрилі. 

Восени 2008 року сповнений натхнення і «одержимий» музикою, не без бажання стати ROCK STAАААR, ёшкин конь, Стас Мельник, он же Старый мельник вирішив зібрати власний гурт. Шукати музикантів він почав серед своїх друзів та знайомих. Звісно, професійні музиканти валяються не на дорозі, тож він вирішив своїх однодумців навчити грати майже «з нуля».

Першим таким учнем став Діма «Хлор», який хтів навчитись грі на барабанах. За місяць до них приєдналася клавішниця Оксана, яка на той час вже мала певний музичний досвід (а на цей час має його ще більше), проте залишається нашою відданою піаністкою і вірною команді. В якості бас-гітариста вирішив спробувати себе Паша Манько. В такому складі почалася робота над музичними творами гурту. Протягом 3-х місяців було створено 3 композиції (ОСКОЛКИ, ВЬЮГА, ПТИЦЫ), тексти до яких написав давній знайомий Сергій «Гот». Для повного щастя не вистачало лише голосу. Разом дійшли думки, що вокал має бути жіночий, і розпочався його активний пошук. Допомогли знайомі, які вивели нас на слід Олени Порохні, яка і зголосилася проявити себе в гурті вокально. Однак, після двох місяців плідної роботи, Олена залишає гурт задля участі у іншому проекті. ВСІ ЗМІНИ НА КРАЩЕ! 

Пошуки вокалу - 2. На ціле літо робота призупинилася, бо прослуховували потенційних вокалісток. Та все було марно. Аж доки прохолодної осені 2009-го року черговий «кастінг» на лавці у парку КПІ не подарував нам новий вокал. То була Іванка, яка вразила всіх своїм голосом. Відтоді вона співає з нами і також бере участь у створенні композицій (тексти, мелодика вокалу). 

За пів року вибудовується концертна міні-програма (5 пісень, серед яких і кавер на пісню гурту Rammstein) - і в травні 2010 року ми дебютуємо в клубі «Барви» (ну як же ж без нього) Гурт під назвою «CALCUTTA» вперше вийшов на сцену. Відчувши «смак сцени», колектив мав би далі стрімко розвиватися, чи не так?!… 
Однак після дебюту - нетривала пауза без репетицій, а далі  - виявилось, що особливого прагнення  рости як музиканти деякі учасники гурту не мали, тому Старий мєльнік наш всіх порозганяв. Так гурт CALCUTTA припинив своє існування. 

Стас невдовзі розпочинає роботу над новим проектом. Запрошено молодого талановитого барабанщика Сергія Петрука. Місце бас-гітариста зайняв Аркадій (вокаліст гурту LuckyPunch). Обидва хлопці стали нашими знайомцями завдяки загальній базі для репетицій «У ДЯДІ ГЄНИ». Над питанням вокалу довго не замислювались, оскільки Іванка одразу погодилася співпрацювати з хлопцямиі. Цікавість до цього дійства проявила і Оксана (екс-клавішниця гурту Сalcutta). Отже, восени 2010 року був сформований повний склад нового гурту і старі композиції зазвучали по-новому. За участі і підтримки «Yellow-studio» (м.Коростень) протягом осені-зими (та й весни, - дуже довго старалися) було створено перший демо-запис на нову пісню «Злодій».

В лютому 2011 року гурт залишає бас-гітарист Аркадій. І знову почались пошуки музиканта. Друзі підказали, що допомогти нам зможе Дмитро Романець на ім'я Ковбаса, басист гурту «Веремій». Він швидкими темпами опановує свої партії і дуже тішить всіх своєю присутністю та професіоналізмом. 

Доречі, новий гурт отримав назву «MIRIUM». Що воно таке?, -  колись почуєте з нашого  інтервью, бо ми самі поки що цього не знаємо. 

Нарешті, з травня 2011, гурт активно виступає на концертних майданчиках Києва!  Окрім того, наприкінці літа 2011 «MIRIUM» стає учасником 5-го міжнародного байкерського фестивалю у м.Ліда (Білорусія). На цій сцені слухачам і глядачам був представлений «свіжий» і наразі наш актуальний барабанщик – «видающійся» Дмитро Лобода. Він замінив за барабанами Сергія Петрука. 
Далі - весна 2012 -  черговий запис в Yellow-studio (в т.ч. нова пісня українською) і активна концертна діяльність. Та раптом знову лишаємося без баса! (Дмитро Романець зволів працювати із своєю основною командою).

Ідей -  маса, концертів - море, в т.ч. і на море, а баса - хоп! - і не стало... Знову важкі пошуки, - терміново!!!! -  і в ряди міріумців вступає особливий хлопець Роман Бронцевич (Романцевіч) Слухачі гаряче прийняли від нас дві кавер-версії на пісні DIO  -  Holy Diver і  Rainbow in the Dark. Цікаві пригоди тих місяців, робота над новими  композиціями і певний Ромкин вплив на колектив мали місце, проте наприкінці весни 2013 ми знов, «мать-пєрємать», шукаємо басиста! «Папитка №5», так би мовити. Відгукнувся  Андрій Клочков, але співпраця наша була недовгою. 

Наразі з нами басює Артём Кравченко, і таким складом «товаріщі» міріумці вдруге взяли участь тепер вже у 7-му байкфесті в білоруському місті Ліда наприкінці серпня (з групою АРІЯ на одній сцені, на секундочку!). 

Потім - весь рік працювали над нашим дебютничком. Альбом має назву ПРЕДЧУВСТВИЕ (рос.) - і це для  нас у зв`язку з деякими обставинами дуже символічно...

датировано: 16.09.2014


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua