Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Mystic Shores
FacebookВКонтактеYouTubeSoundcloud

Mystic Shores

Ідея Mystic Shores виникла досить недавно, приблизно в кінці 2009 року нашої ери. Поєднавши філософію тибетських монахів, техніку канадських лісорубів та краплину цікавого бачення музики, група остаточно зібралась на початку 2010 року. Оскільки канадські лісоруби справжні суворі дядьки, на вокал була запрошена Ксю Кекс, ідейна сподвижниця хлібобулочного руху країни. Довершити картину цього апогею мав якийсь зовсім незвичний музикальний інструмент. Оскільки серед друзів найбільш вдувабельним був Даня (тобто грав на гармоніці), він і взявся за кропотливу роботу родзинки колективу. Восени 2011 року вокалістка покидає коллектив, та хлопці не здаються і на рік з головою занурюються у інструментальний пост-рок.

Наприкінці 2012 року до групи долучається вокаліст Маркіян, який активно береться за роботу, не побоюючись різноманітних експериментів з ефектами. Зараз стильове спрямування гурту варюється десь між японським джаз-грайндкором та ісландським поп-фольком:) А загалом ми не зациклюємся на якомусь контретному спрямуванні, а граємо собі в задоволення та на нервах оточюючих;)
 
Склад:
Владислав Сальников | drums
Александр Мосесов | bass guitar
Глеб Кухарук | guitar, samples, back vox
Данило Личко | winds (harp)
Маркіян Гарбич | vox, acoustic guitar

датировано: 12.06.2013


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua