Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
24
марта
2011
Киев
клуб «Прайм» 
Время: 19:00. Вход - 35 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
НаВиворіт
ВКонтактеДобавитьДобавитьДобавить

НаВиворіт

«НаВиворіт» - молодий гурт зі Львова. За час існування гурт встиг прийняти участь у багатьох фестивалях, конкурсах, виступав у клубах Львова та Києва, приймав участь у радіо та телепередачах.

Неофіційно гурт утворився 14 січня 2009 року у Львові. Сама назва гурту – «НаВиворіт», була невипадковою, оскільки вона приховувала зміст пісень, котрі ніби виходили зсередини, тобто музиканти викладають у композиціях внутрішній світ, не рухаючи оболонки… Іншими словами, гурт показує цей внутрішній світ, тобто вивертає його навиворіт… Пісні характерного стилю зі своєю родзинкою, яка змішує дуже багато різноманітних жанрів: рок-н-ролл, блюз, психодел, панк, стьоб, уживлюючи у них історії з реального життя, показаних з різних боків. За досить короткий термін свого існування хлопці вже встигли підготувати чималу кількість композицій для живого виступу, записати декілька демо-пісень, та надалі активно та з серйозними намірами розвивають свій проект.

Рок-н-рольний драйв у суміші з блюзовими навіюваннями, веселий настрій, та просто хороша музика зі змістом - це досить пристойна заявка на своє почесне місце у музичних просторах України, і не лише...

Склад гурту:
Олесь Целюх (гітара,гармоніка, вокал);
Дмитро Мацко (соло-гітара, бек-вокал);
Андрій Угрин (бас-гітара, бек-вокал);
Юрій Хомік (ударні, перкусії).


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua