Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
17
июня
2012
Киев
клуб «Underground Music Hall» 
Время: 20:00. Вход - 40 грн.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Н.Три
FacebookВКонтактеLast.FMДобавить

Н.Три

Н.Три – чесна музика для кожного.

Гурт Н.Три з`явився на небосхилі української рок сцени досить недавно, наприкінці 2004 року. Перша репетиція відбулася 2го листопада.

З самих перших кроків гурт виходить на один рівень із іншими, вже популярними, гуртами України. Одразу одноголосно було вирішено, що музика буде ні в якому разі не схожа на інших. Тобто музика та лірика повинні звучати самобутньо і ново, але, звичайно ж, опираючись на здобутки найкращих представників світової музичної культури.
Назва була підібрана під стать ( Н.Три - символічна інтерпретація французького слова Антре (entree – вхід, вступ, вихід (на сцену)), яке символізує собою початок всього нового, в тому числі і музики). Гурт досить довго намагається описати стиль, у якому він грає, і, звичайно, всі навколо шукають якісь паралелі з іншими виконавцями. Та ж ні! Хлопці вирішили: « Ми граємо музику!» І не важливо, як саме обізвати стиль, або з ким порівнювати. Головне, щоб вона йшла від душі, від серця, була чесною і торкалася найтонших струнок почуттів кожної людини, яка мала можливість почути музику Н.Три. «Сьогодні ми граємо сучасний Європейський псевдо-рок з елементами фольку і, головне, що мелодика має народний, етничний, притаманний саме українській пісні мелодизм… та завтра ми будемо грати джаз, фанк, диско тощо… Головне, щоб то була музика не обмежена рамками та забобонами.». У музиці Н.Три дуже гармонійно поєднуються сучасне звучання та використання досить екзотичних для такої музики інструментів, як баян, сопілка або домра. З часом хлопці мають намір розширювати кількість використовуваних інструментів. Можливо Н.Три колись стане оркестром.
Звичайно й тексти не відстають – вони мають як політичний та соціальний, так і романтичний зміст. І знову-ж-таки - головне, щоб все було на найвищому рівні якості, якомога професійніше. Н.Три хочуть говорити досить простою, і у той самий час, вишуканою поетичною мовою щось дуже важливе, хвилююче всіх.

І все це не пусті слова. Гурт, не дивлячись, на досить молодий вік, здобув не абияку популярність, як серед молоді, так і серед людей більш поважного віку. При чому абсолютно не залежно від музичних уподобань цих людей.

Ця п`ятірка музикантів сподівається підняти планку української музики, слова, духовності та взагалі культури на рівень, якого достойна наша країна.
Такі метри української сцени, як Олег Скрипка та Сашко Положинський вважають Н.Три одним із своїх найулюбленіших українських гуртів. Із Сашком Н.Три, навіть, записали дуетну пісню під назвою «Ми – трава»

Хлопці відіграли на самих серйозних сценах країни – для початку був телепроект каналу «М1» «Свіжа кров», потім перемога на фестивалі «Перлини сезону», далі виступи на головних сценах фестивалів «Рок екзистенція», «Чайка», «Нівроку», «Мазепа» та виступи на площах найбільших міст України. А восени 2008 року мають перших повноцінний сольний тур шістьма містами західної України, де мали виступи на головних майданчиках.

Гурт самотужки, тільки за допомогою друзів, відзняв два відео кліпи (режисер Карім Шихтар), які є в ротації майже всіх музичних каналів України, видали альбом «Якби я міг знати…» (на рекордінгу Ukr-music), пісні з якого ротуються на багатьох радіостанціях України, стали співавторами саундтреку до телефільму та серіалу, готуються й надалі займатися написанням музики для кіно, а також приймають участь у театральних виставах.

Хлопцям не байдужа проблема низької популяції та важкого стану дитячих будинків. Висловлюються проти абортів та поганого ставлення до дітей-сиріт, дітей-інвалідів.
Гурт є всеукраїнським та дуже різноплановим по своїй суті. Оскільки учасники колективу товариством різнопланових творчих особистостей, які вносять рівноцінний вклад в існування групи і походять з різних регіонів України – Суми, Львів, Київ та крім того мають кожний свої інтереси:

• Вокаліст, ритм гітарист, сопілкар Олексій Шманьов – професійний музикант та звукорежисер. Записує та робить аранжування багатьом іншим дуже цікавим проектам. Пише музику для театру та кіно.
• Євген Касьяненко – гітарист гурту та автор музики до більшості пісень гурту – дуже цікавиться футболом та весь вільний час присвячує коханій дружині та сину.
• Баяніст Роман Шевчук – любить автомобілі та техніку у будь-якому її прояві. Музикант з самого дитинства. Почав грати на баяні у віці 5 років.
• Басист Олексій Дорошенко – рекламіст, дуже талановитий та ідейний. Більшість ідей стосовно розвитку гурту належать саме йому.
• Ігор Антонов – барабанщик та актор від Бога. Грає у театрі та знімається у кіно. І також пише музику для вистав.

Багато інших гуртів та виконавців закінчили своє творче існування нічого не лишивши нащадкам, хоча могли зробити дуже багато. Вони були роздавлені важкою, непідйомною машиною українського шоубізу. Є лише сподівання, що багаті пани та продюсери перестануть підтримувати попсу, тупість та пошлість, а звернуть увагу на справжню культуру. Тим більш, що молодь останнім часом більше цікавиться чимось серйознішим та якіснішим ніж «попсня» або «зонівський» шансон, вона хоче ставати більш інтелектуальною, розумною та хоче пишатися своєю країною та людьми, які живуть та народилися тут.

Саме тому хлопці з Н.Три не збираються здаватися, працюють над новими піснями, готують новий альбом, нові відео… вигадують нові корисні ідеї для покращення життя, підвищення культури та духовності нашої країни.

Cостав:
1.Олексій Шманьов - вокал, акустична гітара, сопілка (у 2005 закінчив «Київську державну академію керівних кадрів культури і мистецтва» по спец. «Звукорежисер»)
2.Євгеній Касьяненко - гітара, бек вокал, автор музики до більшості пісень гурту
3.Роман Шевчук - баян (16.07.1982 р.) 
4.Олексій Дорошенко - бас-гітара (06.12.1982 р., сумчанин, менеджер з реклами компанії «Екмі»)
5 Ігор Антонов (a.k.a.Cooper)- ударні (14.05.1986 р., Львів'янин, студент Київського національного інституту театру і кіно ім. Карпенко-Карого, за спеціальністю актор)

 

датировано: 29.04.2015


Читать в архиве по теме 5:
29.04.2015
Новости
«Ми повертаємося разом із весною! На вулиці теплішає і все буде у нас із Вами добре! Весни Вам, тепла і миру!»,- саме такими словами Олексій Шманьов та Євген Касьяненко «розморожують» проект Н.Три. І в підтвердження своїх слів презентують новий сингл
19.08.2009
Новости
Під час перебування на відпочинку в Криму Олексій Шманьов разом з друзями вирішили розважитися стрибками з «тарзанки» в море. Так склалося, що під час першого ж його стрибка «тарзанка» обірвалася, а страхувальний трос в цей час був відчеплений. Олексій, впавши з висоти близько 5 м прямо на кам'яний скелястий берег, отримав два тяжкі переломи обох ніг (ступні).
29.04.2009
Новости
Зйомка нового кліпу гурту Н.Три в орендованому 3-х поверховому будинку перетворилася на справжню гулянку, після якої було знищено чимало дорогих меблів та іншого коштовного майна.
03.12.2008
Новости
Це пісня про Україну та її народ, про страждання українців та про важкі часи. Та найголовніше, що Українці завжди були сильними і тільки разом переборювали будь-які складності, як трава, яка пробивається, проростає у місцях, де її намагалися знищити. Та в неї кріпкі та давні корені. Корені пращурів, українських героїв
19.11.2007
Новости
Незабаром побачить світ альбом гурту Н.Три за назвою «Якби я міг знати...». До нього увійдуть такі пісні: «А ти відлітай», «Палаюча квітка», «Я їду в метро», «Дзеркала», «…тобі мене любити», «Жінки», «Море розлуки», «Чужа війна», «Якби я міг знати…», «Народи мені дитину», «Дай Вам Боже». Також на платівці буде і кліп на популярну і добре знану «А ти відлітай». Ось що пишуть про цю подію в їхньому житті самі музиканти...

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua