Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
12
сентября
2010
Киев
клуб «Ленин» 
Время: 19:00. Вход - 35 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Не притулятися
ВКонтактеMySpaceДобавитьДобавить

Не притулятися

Гурт був створений 20 лютого 2005 року. Саме тоді відбулася перша репетиція і була написана перша пісня «Коли хочу...». Гурт почав репетиції у складі : Дрейк (вокал), Space Rabbit (бас), Скафандр (гітара до літа 2009), Текіла (барабани). Через декілька місяців, було вирішено замінити ударника, і перемістити Текілу на бас.

Перша реформація НЕ ПРИТУЛЯТИСЯ (НП) відбулась восени 2005 року. Було вирішено додати другу гітару, щоб надати більш жорстке звучання і виділити пісні лінією гітарних соло партій.

25-го грудня 2005 року у складі : Дрейк- вокал, Space Rabbit- соло гітара, Скафандр- ритм гітара, Текіла-бас гітара, Brutallo-ударні НЕ ПРИТУЛЯТИСЯ приймають участь у відборі на «Євробачення 2006» на телеканалі УТ-1 з піснею «Дискомавпа». Журі у складі : Сергій Кузін, Олена Мозгова, Едуард Клім та Валерій Харчишин оцінили безшабашність молодого гурту.

Взимку 2006 року НП дають два концерти в Києві з поп-панк гуртом «НСЛ»(тепер «Стринги») в клубі «Барви» та Mr.Dizzy (нині закритий).

У серпні 2007 року на студії «Умка» було записано перше демо гурту. Воно складалось з 4-х пісень.

На початку 2008 року у гурті знову відбувається заміна ударника, і на місце Brutallo ,він вирішив піти іншим музичним шляхом, приходить Дмитро Арістархов, паралельно займаючи місце басиста хард н хеві гурту «Бастіон». Весь 2008 рік проходить у концертах гурту у місті Києві, а 27-го вересня у місті Чернівці на Prosto Fest, разом з «Йожиками», «10-20 без выходных»,»P.U.N.C.H.».

17-го грудня 2008 року НП приймають участь у рамках проекту «Бінго кавер фест» , грають пісні -Greeen Day.

На початку 2009 року гурт розпочинає першу серйозну студійну роботу. На київській студії «Умка» під Керівництвом Ігоря Дубровського, який співпрацював з @traktor, Мандри, Skinheat, Hellfire Sox, КЦ, були записані ударні, весь інший матеріал до записувався і зводився на студії «Не бойся Маша рекордс!». Таким чином майбутній Е.Р. гурту містив 7 треків.

В літку 2009 року на заробітки до США від’їжджають двоє учасників Скафандр і Дмитро Арістархов, а басист Текіла залишає гурт з особистих причин. Таким чином НЕ ПРИТУЛЯТИСЯ мали починати все спочатку. Тому у 2009 році відбувається друга реформація НП, тепер це Олександр Комаров (бас- гурт «Шльома і Прищі»), Максим «Мачалка» Грєбінь (ударні- «Му 17»), Коля Сватенко (гітара -«Без питань») і постійній учасники Дрейк (вокал), Space Rabbit (гітара).

Перший перформанс оновленого складу пройшов 17-го травня в клубі «Барви» на Дні народження друзів гурту - Му 17. Гостями були Серцевий Напад (м. Чернівці), brandon from 19(м. Вінниця). В цей час в мережі інтернет для вільного скачування був викладений перший сингл з нового Е.Р., - «Діти Землі». Пісня потрапляє в ротацію незалежного інтернет радіо Cunt Radio.

З цього часу почалося нове відродження НЕ ПРИТУЛЯТИСЯ. Хлопці дають декілька концертів в клубі «Бінго», виступають на розігріві гурту АННА, приймають участь в концерті пам’яті вокаліста гурту «БРТ». 6 липня 2009 року були запрошенні на фестиваль «Млиноманія 2009», с. Сокілець; байкерський фестиваль у с.Кобижча, панк фестиваль у місті Бровари, ПапаПанк фестиваль місто Вінниця.

У жовтні 2009 року у світовій мережі з’явиться інтернет реліз міні-альбому, який буде доступний для вільного скачування.

датировано: 07.02.2016


Читать в архиве по теме 1:
20.04.2010
Фото
Что для вас панк? Ирокезы, кожаные куртки, крики «анархия» и «хой»? А вот для них панк это жизнь. 15 апреля столичный клуб «Киев» был просто пропитан духом Панк-рока, который в этот вечер был в виде «наштукатуреної корови». Так киевские хам-рокеры Не Притулятися решили отметить выход в свет своих ЕР и клипа, огласив концерт как презентацию последнего

вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua