Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
8
марта
2010
Киев
клуб «Прайм» 
Время: 18:00. Вход - 20 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Нерозгадані

Нерозгадані

Як то кажуть, взагалі все починається з малого, Ця історія не є виключенням з простих правил життя…

В кожної людини є своя мрія, була вона й у Олексія, який ще з 10 років взяв барабанні палички в руки і розпочав свій творчий шлях. Так, бідні сусіди та батьки, та в цьому випадку творчість потребує жертв.

Був у нього найкращий друг Юрко, який за для підтримки друга, вирішив вносити свою лепту в гуркіт барабанів. Первопричиною цьому стало дитяче захоплення Юри грою на гітарі старшого брата Олексія, це просто зачарувало одинадцятирічного хлопця, а з 12 років почало ставати сенсом життя, і як дехто вже здогадався все пішло за схемою – «скажи мені хто твій друг і я скажу хто ти».

Йшли роки, і ніхто не міг подумати що в 2002 зачнеться, а в 2003 році на світ з’явиться новий гурт ще з невідомою назвою.

Весною 2002 року Юра познайомився з Андрієм, який на той час і уявити не міг що талант і бажання творити так стрімко вирвуться на волю, бо на той час він в першу чергу бачив себе спортсменом, оскільки серйозно займався спортом.

Мабуть кожен пам’ятає романтичні і безтурботні вечори в дворовій компанії з акустичною гітарою і веселими ,інколи й сумними піснями. В один із таких вечорів, уподобавши вокальні данні Андрія йому і було запропоновано стати одним із учасників гурту. Так і утворилась основа гурту - з імпровізованої думки та дзвону срібних струн гітари.

Перший виступ гурту припав на «День святого Валентина», який відбувся в Білоцерківському Державному Аграрному Університеті, мабуть цей день і став доленосним, оскільки творчості гурту притаманні романтичні настрої.

Новостворений гурт вирішили назвати «Фортуна». В нього ввійшли: Андрій Андрусенко (вокал); Юрій Кущ (гітара); Олексій Довгополий (барабани); Олексій Вавілов (бас-гітара).

І вже 9.04.2004 гурт дає свій перший сольний концерт в стінах рідного міста.

Під назвою «Фортуна» хлопці виступали довгий час, і їх добре знали в місті. Учасники гурту точно не знали яке майбутнє чекає попереду, але точно знали музика – це справжне задоволення для них. З цього ясно - молоді люди не ставили перед собою комерційні цілі, зібрались разом не в якості проекту, а в якості однодумців, і просто друзів, що люблять музику.

Якщо твердження про те що випадковостей не буває, вірне, то мабуть гурт був створений за велінням самої долі а не за чиїмось корисливим помислом, так – як все закрутилось стрімко і само – собою. Це добре видно з їх перших пісень, де оспівуються власні почуття та переживання, притаманні кожному із нас! Це доводить одна з перших пісень під назвою «Я відчую тебе», яка навіть з часом не відійшла на задній план мабуть тому, що була написана на справжніх і дуже сильних почуттях та емоціях. Не даремно і зараз при написанні нових пісень хлопці звертаються в середину себе, звісно враховуючи смаки і капризи сучасних слухачів.

В осени 2005р. Був проведений другий сольний концерт гурту «Фортуна» за участі гурів «За край», «Без упаковки» та КАП «Вікторія». (прим. Спеціально для Білої Церкви)

Тієї ж осені, як вокалісту гурту «Фортуна» Андрусенку Андрію, була надана подяка за проведення та участь молодіжної програми «Музичний марафон Контакт»

В період з 2004 по 2006 рік гурт активно приймає участь у громацьких заходах, міських , та обласних концертах. Брали участь у фестивалі «Червона Рута».

З 2006-07 рр. В гурті відбуваються значні зміни: змінюєть склад, разом з тим і ,в деякій мірі, стиль самої музики. Саме в цей час учасники колективу вирішують змінити назву гурту. На даний час гурт працює над створенням нових пісень ,серйозно готується до майбутніх виступів та студійної роботи.

        Cостав:
Олексій Довгополий (барабани);
Максим Голик (бас-гітара);
Юрій Кущ (гітара);
Андрій Андрусенко (вокал).


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua