Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Ніоплан
FacebookВКонтактеДобавитьДобавить

Ніоплан

Ніоплан як гурт бере свій початок ще в 90-х роках, коли саме у Львові вокаліст гурту Олександр Німак розпочинав свою музичну кар»єру працюючи у багатьох музичних колективах , проте сам Ніоплан сформувався в 2006 році у Івано-Франківську. Колектив зразу ж записав декілька демо а також дав життя першому синглу «Кульбаби» (саунд продюсер Віталій Телезін). Дана композиція і по сьогоднішній день знаходиться в ротаціях провідних fm-радіо України і Києва. Гурт переїхав до Києва, проте не знайшовши спільної мови музиканти розбіглися по різних проектах залишившись жити в столиці. Але нудьгувати довго просто не вдалося. Випадково зустрівшись на студії, головний лідер, автор пісень і натхненник, вокаліст Саша Німак і бас гітарист першого складу гурту повертають Ніоплан до життя.

Записується новий сингл «Щастя нема» та знімається на нього демо відео в 2007 році. Також записується один з найпотужніших хітів групи - пісня «Дівчинко моя». Колектив успішно гастролює , проте в 2008 році хлопці беруть творчу відпустку, оскільки паралельно працюють ще в інших колективах. І ось саме в грудні 2010 року Ніоплан повертається на сцену в повністю оновленому складі проте як завжди з піснями і неповторним голосом Олександра Німака. Група відрепетирувавши програму приступила до створення нових пісень, починається робота над альбомом.

«Ми будемо раді бачити вас на наших концертах, ми переповненні бажанням дарувати вам свої найкращі пісні, шалений драйв та емоції і як завжди будемо намагатися творити для вас таку музику яка була б відзеркаленням вашої душі»

датировано: 10.06.2013


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua