Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
26
февраля
2017
Львов
клуб «The Gas Station» 
Благодійний акустичний концерт в підтримку Сергія Степаненка. Время: 18:00.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
No Limits
FacebookВКонтактеTwitterYouTubeSoundcloud

No Limits

Гурт «No Limits» було створено в Лютому 2011 року. З самого початку гурт називався «Карт-Бланш», але в силу деяких причин команді довелося замінити назву на вище згадану.

Почалося все набагато раніше, зі знайомства двох Андріїв, Тарчанина і Мицака у 2008 році, які і створили гурт. Хлопці ще тоді зробили спробу створення гурту, але з першого разу їм нічого не вдалося. В той час обидва брали участь у інших проектах і часу на ще один просто не було.

З наступного року Тарчанин і Мицак почали працювати більш тісно, і вже осінню 2009 року був зібраний перший колектив, який проіснував не дуже довго, до Квітня 2010 року. Першим барабанщиком гурту був досить досвідчений музикант Женя Коцечко, який до того грав у гуртах «Власне кажучи» та « К-402». Нажаль він покинув гурт на початку 2011 року. Вже тоді сформувалася основа «No Limits» — Андрій Тарчанин, Андрій Мицак та Сашко Мосесов. Тоді в складі гурту ще не було клавішника Михайла Солтиса.

Власне з його приходом у колектив і асоціюється створення «No Limits» тому, що музика стала більш мелодійною і такою, як вона була задумана. Паралельно з ним приєднався також новий барабанщик Морись Терневич, правда це його псевдонім, колектив і досі не знає, як його насправді звати.

Цей період для гурту був найбільш відповідальним і важким тому, що практично довелося робити все з початку, вже вкотре. Але не зважаючи на все справи пішли досить успішно, і вже в травні «No Limits» мали 2 дебютні концерти. Напередодні найважливішого на той час виступу 8 липня в «День пам’яті Ігоря Козака» довелося зробити заміну барабанщика Морися Терневича на Тараса Дем’яна (Хом’як), який до цього також грав у багатьох проектах. В цей день, 8 Липня, «No Limits» розігрівали публіку перед виступом групи «Русичі» і зробили вони це досить успішно.

Також за дуже короткий на разі період існування гурт мав нагоду виступати на одній сцені з такими українськими гуртами, як ТНМК, Скрябін, Роллікс. Брали участь у двох міжнародних фестивалях «Європейські дні добросусідства. Кордон 480», а також «Стопудів Фест» з такими гуртами, як Sciana (Білорусія) та Overhype (Чехія), Pavel Kukiz & Piersi та Maski (Польща).

За останній рік гурт «No Limits» виступив на 20 концертах, в тому числі участь в пісенному марафоні «Пісня об’єднує нас», який відбувався на «Першому національному» та потрапив у Книгу Рекордів Гіннеса, як найдовший пісенний марафон за участтю багаточисленних виконавців.

Стиль музики: Pop-Rock, Alternative

Склад гурту:
Тарчанин Андрій - гітара;
Мицак Андрій - вокал, гітара;
Мосесов Олександр - бас-гітара;
Солтис Михайло - клавішні, бек-вокал, бітбокс;
Дем'ян Тарас - ударні;
Мар'яна Мисько - вокал (сесія);
Коротєєв Максим - звукорежисер.

датировано: 01.02.2015


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua