Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
16
сентября
2006
Куриловка
турбаза «Чайка» 
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Non Grata

Non Grata

Гурт був заснований наприкiнцi 2003 року пiд назвою Eudaimonia.

Стиль музики був наближений до swedish melodic death metal. Перший виступ вiдбувся за декiлька мiсяцiв - напочатку 2004 року, у київському клубi Бiнго (у концертi брали участi такi гурти як Disclaimer, …). Трохи згодом було записане перше живе демо. що складалося з 5 пiсень.

Цього ж року був другий виступ у клубi «Шулявка» (також грали Sarcasm, Holy Blood).

Навеснi 2005-го почалася робота над новим студiйним демо, до якого увiшли 2 пiснi - «Холодним Дощем» i «чорно-Бiлi Пейзажi». ТОдi ж вiдiграли концерт у Барвах разом iз Dreams Of Victory. Влiтку цього ж року було ще 2 концерти з iнтервалом у мiсяць. Обидва у клубi Торба. Перший - разом з такими командами як Manic Depression, Dreams Of Victory та Dions, другий - за участю Malinconia, F.A.I.T.H, Temporary Sufferings.

Восени 2005-го року з гурту йде гiтарист (О.Ланда) i його мiсце займає Сергiй Чайка. Починається робота над новим матерiалом, створюється нова концертна програма. 18 березня 2006 року вiдбувається перший концерт в оновленому складi: м. Черкаси, акцiя Metal Messiah 13 (за участю Tessaract, Crystal Sword, Hard Way).

Через деякий час з банди йде бас-гiтарист. Тому наступнi концерти - рок-фестиваль у мiстi Козятин (за участю Corvus, Rumata, Decorum, Контракст та iн.) вiдiграли у неповному складi.

Влiтку 2006 року було прийняте рiшення змiнити назву гурту на Non Grata. Перший концерт пiд новою назвою вiдбувся у Києвi, де разом з нами грали гурти Planta та Self Destruction.

На разi, можна сказати, що пошуки нового бас гiтариста закiнчилися. Ним став Юрiй Бурлака. Перший концерт в такому складi вiдбувся 9 вересня 2006 року у мiстi Хмельницький.


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua