Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
2
декабря
2016
Киев
клуб «Барвы» 
Metal Attack. Время: 19:00. Вход - 30-40 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
NoN omiTTere

NoN omiTTere

«Non omittere» — український метал-гурт, що грає у стилі металкор, альтернативний метал з елементами грандж (ранній період). Заснований 14-го лютого 2011 року Тимошенко Олександром та Груба Антоном.Історія гуртуПоходження назви гурту«Non omittere» (з лат. не здавайтеся) - перша назва була «Нейтралітет», але через те, що гурт з такою назвою вже існував, потрібно було закріпити іншу назву, так з’явилась назва «Non omittere».

Початок розвитку

Олександр Тимощенко (барабани) почав з гуртом «Точка відліку», у далекому 2009 році, гурт грав щось на зразок треш-металу. Через 2 роки, відбулася доленосна зустріч з Антоном Груба(вокал, гітара), який теж грав у цьому гурті. І саме в цей період з’явилась ідея про створення «Non Omittere». Спочатку планувався зовсім інший проект, розрахований на комерцію. Але він помер так і не народившись. Залишивши комерцію і взявши на озброєння декілька старих акустичних пісень Антона, гурт почав розвиток в сторону альтернативного року. Репетиції проходили на базі «Спірітус», що на бульварі Лепсе.

Перший рік це був просто дует - барабани і гітару з вокалом. Через рік вирішили, що пора б збирати повний колектив для того, щоб виступати на сцені. Ірину Оганян, яка грала на клавішних, знайшли швидко, вона додала в музику гурту більше мелодики і ліричності. З бас-гітарою було складніше, першого басиста гурт взяв майже з нуля і тягнули як могли, але не склалось. З часом знайшли заміну, теж з нуля, але саме з ним відіграли перший концерт в клубі «Прайм». Десь рік грали в такому складі, але зрозуміли, що цього мало і гурту потрібен ще один гітарист. Обрали хорошого друга гурту Сергія Козьменка. З ним гурт почав звучати потужніше.

В клубі «Барви» - 18.09.2013 в рамках концерту «Дух Молоді» гурт «NoN omiTTere» виступив с інструментальною композицією.

Рік 2014-й для гурту був найскладніший, «Non omittere» залишились без басиста і гітариста, майже опустились руки. Були думки про розпад гурту.

Зміни у гуртіЗміни почалися з приходом нового басиста Богдана Остапенко. Він став на заміну минулому басисту (Павлу Новікову). Богдан Остапенко, також, привів гітариста Фесенко Дмитра, знайомого колишнього одногрупника з НУХТ. Він придав технічності гурту, та свого бачення звучання. Отже, гурт знову сформований, почалась робота над матеріалом. Першого березня 2015 року - відбувся перший виступ в цьому складі. Це був вже зовсім інший рівень виконання. Але, на превеликий жаль, через деякий час гурт залишився без клавішниці. Ірина Оганян вирішила йти своїм шляхом. 26-го липня Non Omittere в останнє звучали з клавішами. Заміну вирішили не шукати, а спуститись ще нижче - в альтернативний та ще важчий метал.[4]В 2015 році колектив організував зйомки кліпу в репетиційній кімнаті, у місті Києві. Оператором та режисером виступив Дмитро Фесенко - гітарист гурту Non omittere, маючи досвід у кіностудії та фотографуванню. Олександр Тимошенко (барабанщик) - виступив у ролі автора ідеї та організатора.

Нове звучання та новий стиль гурту

У 2016 році стались, деякі, вирішальні події. Всі учасники гурту прийшли до висновку , що потрібно направити вектор розвитку до одного стилю. Зробивши аналіз побажань, вийшов наступний перелік стилів : металкор, пост-метал, альтернативний метал.

Друга важлива річ, що сталась на початку року: до гурту приєднався один знайомий гурту - Володимир Гольчевский. Він став екстрим вокалістом та звукорежисером. Маючи досвід у звукозаписі, зведенні пісень та своєму баченні стилю музиці, він дав поштовх до змін стилю. Тому, далі почалася робота з новим учасником гурту. Репетиції стали більш складними та ефективнішими, почалися записи нових пісень.

Склад гурту Non omittere:

 Олександр Тимошенко - барабанщик
Груба Антон - гітарист, вокаліст
Дмитро Фесенко - гітарист
Богдан Остапенко - басист
Володимир Гольчевский - вокаліст, екстрим вокаліст

Колишні учасники
Ірина Оганян - клавішниця
Павло Новіков - басист
Сергій Козьменко - гітарист

датировано: 02.04.2016


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua