Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Об'єкт під охороною

Об'єкт під охороною

 Історія гурту почалася задовго до того як її учасники вперше зібралися на репетиції. Восени 2006 року Олена та Віктор вирішують, створити гурт, який би грав поп-рок. На початку він не мав ні назви, ні складу, ні приміщення для репетицій. Але це не перешкодило музикантам. Паралельно з написанням музичного матеріалу йшов пошук музикантів.

В той момент Віктор грав у групі Betty Page. Але ніякого руху гурт не робив, а просто грав «для себе». Тому він запропонував ударнику гурту Артему спробувати пограти у новій групі. На що він одразу погодився.

Другим «рекрутом» став гітарист Олександр, з яким Олена і Віктор грали в університетському гурті Оріон.

Проблему з назвою гурту вирішила Олена, яка запропонувала називатися Об’єкт під охороною, на що всі учасники і погодилися.

Перша репетиція відбулася 18 січня 2007 року – цей день вважається Днем народження гурту. Тут всі музиканти зрозуміли, що вони грають зовсім не поп-рок, а важкий метал. Так як з трьох зіграних пісень: Місто ангелів, Атлантида, Зима, останні дві були важким металом!!! Але від цього ми не засумували, так як всі, окрім Олени, слухаємо цю музику.

Час йшов, а бас-гітариста так і не було. Тоді наш вибір зупинився на екс-басисті гурту  Sudden Invasion. З Владом ми були знайомі давно, так як Олександр і Віктор у різний час були гітаристами у цьому гурті. Він приєднався до гурту 23 лютого 2007 року, а 24 лютого ми вже записували своє перше демо «Зима».

В той самий час ми домовились про концерт у дніпропетровському клубі Пантера. У тому концерті ми грали разом з Зеленим Чаєм та R.V. наш перший виступ був вдалим. На ньому ми вперше презентували свої 6 пісень:
1. Атлантида
2. Зима
3. У моїх снах
4. Хто ти для мене
5. Місто ангелів
6. Храни меня
Так був сформований склад гурту:
Марченко Олена – вокал;
Корж Віктор – гітара, тексти, музика;
Хурда Артем – барабани;
Слонєвський Олександр – гітара;
Фокін Влад – бас.

Після цього концерту ми почали працювати над новим матеріалом і записали ще одне демо: У моїх снах і Атлантида.

Наша програма поповнилась ще трьома піснями: бойовиками Голоса і Кисень, а також ліричною Коли руйнуються мрії.

На травень було заплановано два концерти: 5 травня у харківському клубі Агата і 6 травня у клубі Торба. Із-за прорахунків в організації харківського концерту, клуб був майже порожній. Але дніпродзержинський концерт – це щось!!! Ми навіть не сподівались на таку велику кількість слухачів. Ці концерти проходили у супроводі Зеленого Чаю.

Після короткого перепочинку ми почали працювати далі. Разом з Олександром створили дві чудові пісні: готичну Ангели не плачуть та швидкісну Магию.

Після цього на початку червня ми граємо на концерті на честь Дня міста Дніпродзержинська. А 9 числа граємо в тій же Торбі на сольному концерті kLiniT разом з запоріжцями General Wound. Цим концертом ми завершили етап формування стилю, концепції і подальших планів і амбіцій гурту.


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua