Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
25
октября
2007
Киев
клуб «Бинго» 
Рок Ласточки; Время: 19:00. Вход - 30 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Oakman

Oakman

Серйозну кар’єру Nikolai Dubinin (фронтмен гурту Oakman)  почав з Er.J.Orchestra (1989-1992), як барабанник і перкусіоніст. Але на той момент він вже мав демо з декількома власними піснями і повністю сформував концепцію і ідею власного гурту. З 2001-2003 він виступає вже як автор, співавтор, вокаліст, співпродюсер і барабанник. Далі вони випускають свій знаменитий альбом (CD+DVD) зі спеціальним додатком ON THE HILL AGAIN, де назва трека «On The Hill Again» стала назвою альбому.

Після цього Oakman багато пише для Er.J.Orchestra, але група не приймає того, із-за значних стилістичних відмінностей і змісту лірики. Після цього він йде з гурту вдруге, але цього разу назавжди і для того щоби створити власний гурт під назвою «OAKMAN». До складу гурту входять професійні музиканти, яких ви обов”язково вже десь чули, і почувши знову обов’язково впізнаєте.

Практично гурт сформувався 19 листопада 2006 для підтримки і розігріву виступу гурту Manfred Mann’s Earth Band в Київському Палаці Спорту. Вони зіграли першими і публіка їх зустріла дуже тепло і із захопленням, хоча взагалі ніхто не знав в Україні про такий гурт раніше, а тим паче що вони виступатимуть в Палаці Спорту. На такий  хід дій  музиканти не очікували.

Що вони грають???  Здебільшого це Прогресивний рок, з великою мікстурою Арт-року та Джаз-року. Oakman особисто  охарактеризовують свою музику як Інтелектуальний рок.

Музика що вони грають не має меж і кордонів, вона  не прив”язана ні до чого, напевнее крім добрих традицій рок-музики, таку музику називають інтернаціональною. Музика розрахована на добре розвинених людей, слухачів з високим інтелектом і гарним музичним смаком.


Читать в архиве по теме 3:
22.02.2007
Фото
Много разных стилей придумано на сегодняшний день. Чуть ли не каждая группа, выходя на сцену и заявляя о своей манере исполнения, претендует на новое название в музэнциклопедии. Много имен, мало музыки. Потому реплика музыканта, произнесенная со сцены клуба «Дакота» 16 февраля, вызвала оскоминку - «Киевский рок».
11.02.2007
Фото
Группа Oakman впервые явилась на свет 19 ноября 2006 года во Дворце Спорта, перед выступлением Manfred Mann's Earth Band. Что и говорить, непривычная площадка для дебютного выступления. Тем не менее, явление оказалось удачным, и зрители хорошо встретили музыкантов.
3 февраля 2007 года они выступили вновь - на сей раз в клубе 44.
28.01.2007
Новости
Стиль музыки OAKMAN – преобладающе прогрессив-рок с огромным миксом арт, джаз, фолк-рока. По словам самого Oakman’а, - это интеллектуальный рок.
Свою серьёзную музыкальную карьеру Oakman начал как барабанщик и перкуссионист в известном киевском Er.J.Orchestra в 1989-1992 гг. На тот момент у него уже была демо-запись своей музыки, записанной в сотрудничестве с музыкантами «Занимательной Патологии» и «Эр.Джаза», и мысль о сольном проекте не покидала его уже с тех пор.

вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua