Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
23
сентября
2017
Киев
клуб «Atlas» 
Время: 20:00. Вход - 200-800 грн.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Океан Ельзи
FacebookВКонтактеTwitterYouTube

Океан Ельзи

1994 рік. Паша Гудімов, соло-гітара, на той час студент ландшафтної архітектури, Юрій Хусточка, бас-гітара, на той час студент економіки, Денис Глінін — ударні , на той час студент економічної енергетики, перший раз зустрілися зі Святославом Вакарчуком, на той час студентом теоретичної фізики, у березні 1994 року. Після періоду неофіційних спільних репетицій, у жовтні 1994 року, створюється група Океан Ельзи. Святослав згодом став автором більшості текстів і музики групи, а також її вокалістом.

У 1995 році група перемагає в місцевому фестивалі «Червона РУТА» у Львові.

У 1996 році, група бере участь у Таврійських Іграх, а також, поряд з іншими українськими групами виступає на одній сцені з Deep Purple під час Осіннього Рок-Марафону в Києві .

У 1997 році відбувся перший значний сольний концерт групи у Львові, що зібрав 1200 людей.

У 1998 Океан Ельзи починає роботу з продюсером Віталієм Клімовим (Агентство «Немо») і підписує контракт з «Нова Рекордс». Група переїзджає в Київ і записує свій перший альбом «Там, де нас нема». Океан Ельзи розпочинає концертувати у Москві.

У 1999 році, Океан Ельзи виступили в МСМ Cafe у Парижі; виступ транслювався на телеканалі МСМ Іnternatіonal. Група бере участь у російському фестивалі «Навала». На Таврійських Іграх, група одержує нагороду «Відкриття Року».

У 2000, група випускає свій другий альбом «Янанебібув». До групи приєднується Дмитро Шуров, клавішні. Океан Ельзи бере участь у фестивалі «Максидром» у Москві і виступає в клубі «Асторія» у Лондоні. Під час перебування групи в Лондоні було знято кліп на пісню «Той день». На Таврійських Іграх група одержує нагороду «Краща Поп-Група».

У 2001, група записує свій третій альбом, «Модель». Підписується контракт із Pepsі Cola на спільне просування альбому і Пепсі-Коли; відбувся Всеукраїнський концертний тур групи. Журнал NME розміщує фото Святослава Вакарчука на обкладинку свого першого випуску в Росії. На Таврійських Іграх Океан Ельзи знову одержує нагороду «Краща Поп-Група».

На початку 2002 року, у Барселоні знято кліп на пісню «Друг». У квітні 2002 року, відбувся концерт групи із Симфонічним Оркестром «Ренесанс» в Палаці «Україна» в Києві . На Таврійських Іграх група одержує нагороди «Краща Рок-Група», «Кращий Альбом Року», «Краща Пісня Року». Група продовжує концертувати Росією. В грудні 2002 року випущено сингл групи, що складається з 2 пісень. Також у Львові знято кліп на пісню «Холодно», що ввійшла в сингл, який став дев’ятим кліпом групи.

датировано: 12.06.2013


Читать в архиве по теме 10:
20.04.2016
Видео
«Не йди» є синглом з дев’ятого альбому ОЕ, над яким сьогодні працюють музиканти гурту. Прем'єра кліпу відбулася на офіційному каналі групи в YouTube. Основні зйомки проходили в Грузії. А от кадри за участі ОЕ знімали в Україні, під Києвом
07.12.2015
Видео
Я не дуже часто розказую про те, як писав свої пісні ... Але «Мить»- особлива пісня... Її історія важить для мене не менше, ніж сама пісня... А може й більше... Лютий 2015 року... Новини зі Сходу надходять зі страшними цифрами поранених та загиблих. А за кожною цифрою - чиєсь життя, чиясь доля
28.04.2015
Видео
Головна битва – всередині кожного з нас, всередині нашого суспільства. Адже «твоя війна» - це боротьба з власними комплексами, страхами щось змінити, вплинути на те, що відбувається навколо тебе, не звинивачувати «десь і когось», а брати ситуацію в свої руки. Це – надскладно, та без цього немає успішного майбутнього ні у людини, ні у суспільства, ні у країни
17.09.2010
Фото
На вечер 5 сентября синоптики наметили дождь, но, вопреки их прогнозу, засияло солнце. Ничто не омрачило начавшийся вечером на Контрактовой площади финальный гала-концерт проекта «Свежая кровь от Djuice на M1»
22.12.2009
Новости
Океан Ельзи зняв новий відеокліп до пісні «Я так хочу». Нагадаємо, що перша ластівка майбутнього альбому побачила світ у форматі Інтернет-сингла 11 листопада цього року. Нова робота океанів навряд вразить когось чимось принципово новим чи оригінальним, вона витримана у стилістиці більшості кліпів ОЄ починаючи ще з «911».
10.03.2009
Фото
6 марта киевским концертом, который прошел в переполненном зале Дворца «Украина», начался Всеукраинский тур музыкального проекта Святослава Вакарчука «Вночі». Здесь же 11 апреля состоится и финальный концерт турне
19.04.2007
Новости
От этого альбома не ждите обычного ОКЕАНА, как и в каждом новом творении они будут неожиданными, но такими же честными, близкими, откровенными и готовыми отдать свою музыку до последней капли
31.10.2005
Новости
Я пришла на этот концерт без фотоаппарата. У меня не было цели писать статью и делать к ней фоторепортаж. Я хотела сесть на задних рядах, послушать музыку, отдохнуть и приятно провести время в приятной компании. Но то, что я увидела, услышала и почувствовала, даже с другого конца зала дворца спорта, подтолкнуло меня к написанию такого вот материала.
06.05.2005
Новости
Отсутствие Павла Гудимова в составе «Океана Ельзи» на фестивале «Таврийские Игры» вызвало целый ворох слухов. Значит ли это, что вслед за Юрой Хусточкой и Димой Шуровым группа лишится и еще одного своего основателя? Вполне возможно. Пресс-служба музыканта сухо комментирует: «Павел не уходит из группы, но и не играет там». Интересная формулировка, не правда ли?
10.06.2004
Новости
9 червня 2004 р. у будинку інформаційного агентства УНІАН у місті Київ відбулася прес-конференція групи «Океан Ельзи». Музиканти зібрали представників усіх ведучих національних ЗМІ для того, щоб повідомити їх про зміни у складі та дирекції групи.

вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua