Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
29
июня
2013
Киев
паб «Масонская ложа» 
Время: 20:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Опіум
FacebookВКонтактеTwitterMySpaceYouTubeLast.FMLiveJournal [блог]

Опіум

Гасло. Багато людей запитує про сенс назви... Музика – найважчий наркотик. Чи не так?! Тому «Опіум» – це уособлення безперечних і непорушних внутрішніх пристрастей, тих простих світлих залежностей, без яких ми не можемо жити.
 
Звук. Основною ідеєю, яку сповідує і пропагує рок-гурт Опіум є мелодійність поєднання рідної української мови та рокових рифів – тексти повинні пробуджувати розум, а мелодії – торкатись душевних глибин. Але що там говорити про музику... Слухайте! Суміш драйву і поетики вам забезпечена!
 
Люди та історія. Рок-гурт Опіум був заснований далекого 1997 року Сашою Іващуком та Андрієм Єлістратовим, що спільними зусиллями залучили до проекту братів Юрія та Андрія Ребрину. За час творчої співпраці був створений альбом «Ангельська Душа», що не був записаний та виданий у зв'язку з відсутністю достатньої фінансової підтримки. Перший склад проіснував до 1999 року.
Другий склад гурту веде свою історію із знайомства Саші Іващука та Максима Шурпети у 2001 році. Невдовзі до колективу долучився драмер Степан Кухмістр, а згодом і гітарист Ростислав Якуц. В такому складі гурт створив альбом «Анатомія Болю» (що не був записаний по тим самим причинам) і проіснував до 2003 року. Певний час з гуртом працювали також Дмитро Голуб (гітара) та Володимир Дубецький (клавішні); Дмитро «Mad» Капранов займався техпідтримкою гурту.
 
Третій склад рок-гурту «Опіум» утворився в липні 2006 року.
Зараз у складі:
Саша Іващук – вокал, ритм-гітара
Ромко Кучерак – соло-гітара
Антон Мінчук – барабани, перкусія
Славко Швед – електроніка та програмування
Юрко Баковський – бас
 
Зараз треки гурту ротуються на різноманітних інтернет- та FM-радіостанціях України, Білорусі, Литви, Польщі, Канади, США.
 
Дискографія:
«Молися На Мене» (2009)
«Новорічна» (2009, сингл)
«Іржа» (2011, сингл)
 
Відеокліп. «Молися На Мене» (2009, режисер: Юрій Добрусь)
 
Сцена. Основні виступи з 2006 року: святкування 750-річчя Львова, фестивалі «Наш Формат», «Підкамінь – 2007», «Івана Купала – 2007» (Свірж), «Бойківська Ватра – 2008», «Lemberg Extreme Fest – 2009», «Чернігівське Rocks Львів – 2009», «Підкамінь – 2009» та багато інших; а також різноманітні святкування Днів Міст, клуби, акції…
 

Медалі. Приз глядацьких симпатій фестивалю «І Студентський формат» (м.Львів), переможці 8 туру конкурсу MuzDJUICE (дасть Бог далі буде...)


Читать в архиве по теме 8:
21.10.2016
Новости
Однойменна пісня витримана у стилістиці, що часто асоціюють з Опіум’ами – лірична композиція, насичена роздумами та емоціями. Новий трек містить світлі ноти осіннього настрою і мимоволі змусить замислитись – що ж за пісня лунає «у неї в плеєрі»
10.06.2016
Новости
Вішій увазі: Опіум, Гапочка, Восьмий день, Пост.Скриптум, The Same Toy, ТаРута
03.06.2015
Новости
Нещодавно, переглядаючи архів гурту «Опіум» останніх кількох років, музиканти виявили цікавий і неоприлюдений досі матеріал. Композиції передбачались як саундтреки до робіт українських кінорежисерів. Намагаючись передати настрій сценарію гурт підготував записи двох речей: швидкої та динамічної, і, на противагу – важчої і тяговитішої
13.05.2014
Новости
У другій платівці «Опіум» відмовився від експериментів з електронними «домішками», рухаючись у бік традиційнішого, рокового і акустичного звучання. Усі мелодійні інструментальні партії записані на струнних інструментах – гітари, бас, віолончель. За твердженням музичного колективу ця платівка відображає новий якісний рівень їх творчості
05.04.2013
Видео
Рок-колектив «Опіум» радий поділитися із шанувальниками хорошої української музики новою відеороботою! На цей раз гурт презентує кліп на пісню «Ти Живеш У Мені», яка наразі не видавалася у офіційних збірниках і синглах Опіум’ів. Дана композиція увійде до нового альбому, над яким гурт працює вже упродовж тривалого часу
19.12.2012
Новости
Як подарунок під подушку до дня Святого Миколая, рок-колектив «Опіум» презентує для своїх шанувальників раніше не видану, але добре відому з концертної діяльності гурту композицію «Мікрофон»
31.05.2012
Видео
Львівский Опіум одночасно презентував як нову пісню так і відео на неї. «Було» - сумна, лірична композиція під тугу віолончелі без зловживання «примочками», коротше, цілком форматна і готова до масового «вживання»
02.03.2011
Новости
В перший день весни, 1 березня 2011 року, гурт «Опіум» оприлюднює новий сингл «Іржа», що є своєрідним анонсом другої платівки львівських музикантів «Почуття і медалі». Робота включає дві пісні з майбутнього альбому – «Венера Мілоська» та «Іржа»

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua