Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
28
февраля
2010
Киев
клуб «Ленин» 
Время: 19:00. Вход - 30 грн.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Орган!к
MySpaceДобавитьДобавитьДобавить

Орган!к

Історія гурту «орган!к» розпочалася наприкінці 2008 року.

Цей рік запам'ятався світовій спільноті кривавими війнами, массовими захворюваннями та епідеміями нових вірусів, стихійними лихами та найбільшою за останні декади інансовою кризою, що стала жирною крапкою у фінальній частини «рокового (якшо хочете, навіть, металевого) року».

Саме у листопаді 2008 музиканти гурту «орган!к» відчувають потребу в експериментах у напрямку progressive metal.

Кістяк гурту склали музиканти двох вже відомих столичному поціновувачу альтернативи гуртів «unit eleven» (Володимир Кравчук, Макс Прудеус) та «ПандА» (Єгор Акулов).Пізніше до них приєднався басист гурту «Emersion» (Сергій Лисенко).

Назва «орган!к» вперше була вжита із гуртом у травні 2009 року. «орган!к» - це органічне поєднання текту та музики, упорядкованості та хаосу, особистостого та загального. «орган!к» - це реалістичний суб'єктивізм (світоглядна позиція, що ігнорує об'єктивні закони природи та суспільства) та об'єктивний ідеалізм (система поглядів, що ставить в основі всього існуючого свідомість, світовий дух та абсолютну ідею). Творчість гурту - то органічне відзеркалення навколишнього світу.

Всі учасники гурту абсолютно різні не тільки зовні але і з огляду особистості. Завдяки такому органічному поєднанню чотирьох протилежностей створюється неповторне потужне звучання гурту «орган!к». І справа тут не тільки у міксі різнобічних характерів та протилежного світосприйняття: у гурті органічно поєдналися вроджені таланти та музиканти с професійною вищою освітою.

На разі гурт має власну репетиційну базу, де і проводить свої звукові експерименти. Тільки обране і найкраще доходить до вуха слухача.

До складу орган!чної команди входять:
Володимир Муж!к Кравчук - барабани
Сергій Fry Лисенко - бас
Єгор Bombtrack Акулов - гітара та ефекти
Максимус Amsterdam Прудеус - вокал

Знайомство з творчістю гурту може бути непростим. І це закономірно. Це не є музика для звичайних людей, що існують заради життя. Це творчість для істот, що змогли вберегти здатність мислити. Це мистецтво для тих, хто ще може запитати себе та близьких
прості питання «чому?» та «навіщо?» «орган!к» - це сучасний метал для прогресивного розуму.


Читать в архиве по теме 1:
21.06.2011
Видео
Відкриваємо червневий відеосалон. На цьому тижні ми кожен день будемо публікувати по новій відеороботі вітчизняних рок-гуртів. Сьогодні - дебютний виднограй прог-альтернативного гурту орган!к

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua