Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
10
сентября
2010
Киев
клуб «Бочка хмельная» 
Время: 22:00. Вход - 30 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
PostSense
FacebookВКонтактеYouTubeSoundcloud

PostSense

Postsense- це український альтернативний музичний проект. Виник у місті Біла Церква у 2007 році. Активну діяльність розпочав на початку 2008 року.

Музику Postsense не можна охарактеризувати одним конкретним стилем, музиканти постійно експериментують з різними сучасними музичними напрямами - альтернативний рок, пост-рок, тріп-хоп, додають до своєї музики етнічні елементи фолк-панк, етно-рок; та базують все це на цілком рокових і місцями досить важких гітарних конструкціях.

За час свого існування Postsense можна було почути на великій кількості концертних майданчиків і фестивалів в різних містах країни, серед яких Бандерштат, Мазепа фест, К’рок вперед та інші, в тому числі і у якості хедлайнерів. В 2009 році проект був відмічений на  фестивалі «Червона рута» узявши приз глядацьких симпатій.

В 2011 році вийшов дебютний альбому Postsense «Пити по краплі». Платівка вийшла досить колоритною і потужною та дістала схвальні відгуки критиків.

Робота над цим релізом тривала рік і сім місяців, в записі приймали участь як постійні, так і запрошені музиканти. В платівку ввійшли композиції написані з 2008 по 2010 роки. Для виконання партій вокалу була запрошена співачка Вероніка Самандас. Продюсування проекту здійснив Євген Павлюковський. Успіх платівки обумовлений й тим, що перед її виходом Postsense вже заявили про себе кількома потужними синглами. 

Одразу після концертів на підтримку платівки, на початку 2012 виходить новий сингл Postsense - «За вікном».

В 2013 році проект випускає дебютний відеокліп на пісню «Що ж то, мамо, за дерево».

У 2014 та 2015 роках Postsense співпрацює з етно-ф’южен гуртом DomRa та співачкою Лаурою Марті. В результаті цієї співпраці світ побачили два нових сингли «Тополя» та «Existence».

датировано: 15.02.2016


Читать в архиве по теме 5:
23.12.2015
Новости
Вішій увазі: Postsense та Лаури Марті, DVOE, Асса, Бумбокс, Арсен Мірзоян, Mind Shredder
07.03.2015
Новости
Пісня створена на однойменний вірш Тараса Шевченка і присвячена 200-літтю Великого поета. Текст пісні тісно переплітається із подіями в Україні, зокрема воєнним конфліктом на Донбасі. Адже тисячі українських жінок так само як і колись збирають на війну своїх коханих і готові на все, аби ті повернулися живими
19.11.2013
Видео
За сюжетом у кліпі перетинаються два світи – людський і потойбічний. У потойбіччі не може спокійно спочити вбитий воїн УПА. Він переховується від небезпеки на човні, поки у реальному житті розпалюють вогнище-оберіг п’ять юних дівчат
14.05.2012
Новости
«За вікном» має незвичний для роккомпозиції набір інструментів. У пісні уважне слухацьке вухо може розчути звук віолончелі, скрипки і досить нетипового для рок музики оркестрового інструменту – фагота. Це перша робота колективу після виходу у 2011 році дебютного альбому «Пити по краплі»
24.05.2011
Новости
Построкери-альтернативники Postsense випустили свій дебютний альбом з застерігаючою назвою «Пити по краплі». Платівка вийшла досить колоритною і потужною, крім важкого гітарного драйву можна почути м’який тембр флюгельгорну, металофон, перкусію та багато іншого

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua