Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
30
апреля
2016
Киев
клуб «Диван» 
Время: 21:00.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Проти ночі
ВКонтактеДобавитьДобавитьДобавить

Проти ночі

Проти Ночі - гурт, який грає не попсу в ритмі гарного настрою. Нас п’ятеро абсолютно кардинально різних людей, які просто хочуть грати на сцені і отримувати від цього задоволення. Кожен з нас робить те, що він хоче - в результаті виходить Проти Ночі. Відриваймось разом і нехай все буде фанк!

Кістяк теперішнього складу київського гурту «Проти Ночі» сформувався ще у 2002-му році під назвою «Мертва Нота». Але та команда довго не проіснувала і через три роки наказала довго жити. А потім, на початку 2007-го, головні дійові особи доукомплектували свій склад і почали писати історію з чистої сторінки, але вже назвавшись «Проти Ночі».

«Проти Ночі це саме та хвилинка, коли світло переходить у темряву. Ми саме намагаємося вловити цей момент і передати його в наших піснях. Це ніби така межа між одним стилем та іншим» (Анна Раскі).

Сьогодні музику «Проти Ночі» творять:
- Анна Раскі – вокал, автор текстів.
- Дядя Фанк (Funk) – ударні.
- Олександр Кравченко – бас-гітара, за сумісництвом лідер гурту.
- Артем Блінофф – гітара.
- Діма Саксофонов – саксофон, клавішні. 

датировано: 31.01.2017


Читать в архиве по теме 4:
08.01.2016
Видео
Київський гурт Проти Ночі вітає усіх з новорічними святами та Різдвом христовим і щасливий подарувати нову відеоватагу на пісню «Милий». Цей кліп є дебютом для нашого бас-гітариста Олександра Кравченко в якості режисера
10.08.2010
Новости
Естафету вольканих партій приймає у свою чергу нова учасниця Оля Діброва, яка виконуватиме пісні, уже достатньо відомі меломанам та слухачам «Проти Ночі»
17.06.2009
Новости
Якісна картинка, чуттєва пісня та дійсно талановита робота режисера Дмитра Андріянова - це все нове відео гурту «Проти Ночі» на пісню «Жити тобою». Зовсім нещодавно відео було презентовано в одному з київських клубів і по реакціі публіки було зрозуміло, що час показати його в теле-інтернет-мережі.
19.03.2008
Новости
Гурт «Проти ночі» найближчим готує новий проект - запуск нової пісні «Трішечки грішна» в радіо-ефір. Це важливий етап у їхній творчості, адже після святкування Другого дня народження та конфлікту з вокалісткою Діаною виникла потреба своєрідного перезавантаження.

вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua