Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
27
декабря
2016
Киев
клуб «BelEtage» 
Время: 20:00.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Pur:Pur
ВКонтактеTwitterMySpaceYouTube

Pur:Pur

У 2008 році пострадянський простір Мережі стрепенувся і вдихнув свіжого повітря завдяки музиці українського тріо.

Гурт Pur:Pur було засновано в лютому 2008 року. Тоді Ната Сміріна та Євген Жебко виклали на сайті youtube своє перше відео, записане вдома одним кадром. Слухацький резонанс не змусив на себе довго чекати і, тоді ще дует, відразу запросили виступити на фестивалі ВДОХ. З того моменту група перетворилася на тріо за рахунок другого гітариста, Стаса Кононова, і встигла побувати на таких фестивалях як Мамакабо, Джаз-Коктебель, Гоголь-фест, Усадьба-джаз.

14 лютого 2010 в мережі Інтернет був викладений дебютний альбом гурту під назвою «Pure». Він ознаменував собою квінтесенцію мінімалістичної філософії групи – її Pur: Pur висловили як «мінімум засобів – максимум різноманітності звучання».

На цьому етапі творчої еволюції група записувалася і виступала у форматі акустичного тріо, прагнучи застосовувати лаконічні форми та засоби так, щоб не жертвувати глибиною змісту.
У червні 2010 року групою був записаний другий студійний міні-альбом «Understandable». На відміну від попереднього релізу, повністю англомовного, новий альбом – це російськомовне наповнення та експерименти зі звучанням. Частина альбому була записана традиційним акустичним тріо, а частина перетворилася на поле для експериментів. Так в альбомі з’явилися бас, барабани і навіть скрипковий квартет.
 Після запису музиканти переглянули новий матеріал і зрозуміли, що багато пісень Pur: Pur випадають по стилістиці зі звичного, що вже стало стереотипним, камерного звучання. Тоді було вирішено почати робити окрему програму повним складом.

Склад:
Ната Сміріна – вокал
Євген Жебко – гітара
Стас Кононов – гітара
Іван Кондратов – бас
Дмитро Зінченко – барабани/перкусія


Читать в архиве по теме 1:
05.01.2013
Новости
Nevertheless — вторая полноценная работа Pur:Pur. Первая, Pure, появилась два года назад. Между ними образовалось зеркало из мини-альбомов, в котором группа увидела свое новое музыкальное отражение. Акустическая душа Pur:Pur преобразилась — ее потянуло на рок-хулиганство. Вкрадчивые интонации сменились загадочными пост-роковыми и электронными парафразами. Камерное трио стало полноценным электрическим бендом

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua