Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
17
апреля
2013
Киев
клуб «Прайм» 
Время: 19:00. Вход - 35 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Reclaims
ВКонтактеДобавитьДобавитьДобавить

Reclaims

«Мы играем то, что должны играть. Мы делаем то, что нам нравится; и делаем это так, как нам нравится. Мы говорим о том, что в действительности нас окружает. Мы вкладываем в это душу, мозг и все силы. Мы заряжаем нашу музыку энергией, напряженных до темноты в глазах, нервных окончаний.»
 
Гурт RECLAIMS засновано восени 2008 року. Активну концертну діяльність гурт розпочав на початку 2011 року, провів велику кількість концертів. Також отримав перемогу на конкурсах БАРВИСТОК та МузБат. 22 березня 2012 року на лейблі РОСТОК-РЕКОРДС RECLAIMS випустили дебютний LP альбом, записаний на студії LAFOX RECORDS зі сміливою назвою «ФАЛЬШ». До альбому увійшов одноіменний трек, найперші музичні роботи гурту та новий матеріал. Музика та лірична частина переповноні внутрішньою боротьбою, антисоціальними та аполітичними поглядами; спрямовує слухача на крок вперед, на боротьбу з явищами, які інакше як «ФАЛЬШ» не назвати.

Насьогодні гурт продовжує концертну діяльність, готує новий матеріал, шукає підтримки та запрошень на концерти та фестивалі.    
 
Склад:
Слободяник Клим - гітара;
Тарнавський Сергій - гітара;
Подрєзов Ян - бас-гітара/вокал;
Плева Іван - ударні;
Тимощук Сергій - скім/гроул.

датировано: 05.07.2012


Читать в архиве по теме 1:
05.07.2012
Новости
Київський, хоча краще сказати «український» (адже грають музиканти з 4-х міст), гурт Reclaims, після трьох років роботи в київських клубах та перемоги в конкурсах «Барвисток» та «МузБат» нарешті випустила дебютний LP зі сміливою, претензійною назвою «Фальш»

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua