Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
14
октября
2009
Киев
клуб «Чеширский кот» 
Время: 19:00. Вход - 35 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Реінкарнація

Реінкарнація

«Реінкарнація» утворилася на зламі 1999 і 2000 року, але у ті часи гурт носив іншу назву - «Условный Рефлекс». Склад гурту постійно змінювався, але його кістяк становили Дмитро Коваленко і Ярослав Поліщук. У 2001 році «Рефлекс» перестає існувати. Дмитро і Ярослав вирішують не повторювати помилки минулого і, йдучи далі, утворюють новий гурт - «Реінкарнація». Незважаючи на постійні зміни в складі, «Реінкарнація» дає низку концертів у «Барвах». У 2002 гурт записує свій перший альбом «Мир Без Любви». Склад нарешті стабілізується - приєднується гітарист Паша Дятлов, а згодом барабанщик Антон

Ніколаєнко. У 2003 році гурт активно виступає по київських клубах - «Купідон», «Барви», «Плай». Колектив неодноразово відзначають за якісніше аранжування до пісень.

Впродовж 2004-2005 років «Реінкарнація» знаходиться на репетиційній базі, де відпрацьовує принципово новий матеріал. У 2005 році до гурту приєднується вокаліст Борис Сачалко. «Реінкарнація» знову виступає у Барвах. У тому ж таки 2005 гурт покидає Павло Дятлов. Його місце посідає Дмитро Шевчук. У такому складі гурт знову дає низку концертів у Барвах і приступає до запису нового матеріалу.

Спробувавши на протязі двох років голос Бориса, врешті-решт після виступу у 2007 році в клубі «Майдан», гурт вирішує змінити тип вокалу на інший. Так наприкінці 2007-го до «Реінкарнації» приєднується вокалістка Олена Пяткова.

Перше півріччя 2008 року гурт проводить у напрацюванні композицій з жіночим вокалом готуючись до запису другого альбому «Оберiг». Але запис стає останнім у складі команди для Антона. Тому випробувавши декількох можливих учасників на початку 2009 року барабанщиком «Реінкарнації» стає Олег Шумар. І гурт знову продовжує повноцінну роботу.

На сьогодні «Реінкарнація» у творчих пошуках та ідеях. Гурт шукає однодумців, які працюють у схожих стилях, для партнерства (спільні виступи в Києві та інших містах України, інформаційна підтримка одне одного). Ми відкриті для будь-якої співпраці.

        Cостав:
Олена Пяткова - вокал;
Дмитро Коваленко - гітара;
Дмитро Шевчук - гітара;
Ярослав Поліщук - бас;
Олег Шумар - ударні.


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua