Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
8
февраля
2014
Киев
клуб «44» 
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Ренесанс
FacebookВКонтактеMySpaceYouTube

Ренесанс

«Ренесанс» – це не просто назва групи! Не ототожнюйте її з періодом історії людства! У назві «Ренесанс» закладено поняття відродження у широкому сенсі: «Ренесанс» – це відродження душі, відродження позитивної енергії, відродження кращих мотивів, які присутні у серці кожної людини! «Ренесанс» – це концепція духовності, гармонії та єдності!

Історія

Група «PEHECAHC» утворена 24 червня 1998 року зусиллями чотирьох молодих людей, що знайшли інтерес у спільній музичній діяльності…

Початковий склад (1998 рік):
- Олександр Горбатюк «PEPS» - вокал, гітара, бас;
- Олександр Дуліч «LEM» - барабани;
- Сергій Попруга «IRON» - вокал, гітара, бас;
- Сергій «2B» - вокал, гітара.

Команда являла собою зовсім різношерсту публіку, що, проте, спочатку сприяло творчому завзяттю. Початковим етапом розвитку групи були акустичні проекти, авторами яких виступали «PEPS» - («Потерял я ум»), «IRON» - («В который уж раз…») і «2B» - («Если ты уйдешь», «Осень», «С пулей в голове»). На кінець 1998 року доводиться перехід до електроінструментів і повноцінних репетицій на сцені.

«PEHECAHC» (1999 рік):
- Олександр Дуліч «LEM» - барабани;
- Сергій Попруга «IRON» - вокал, гітара, бас;
- Сергій «2B» - вокал, гітара, бас.

На превеликий жаль інших учасників, Олександр Горбатюк припиняє музичну діяльність у групі. У результаті наполегливих пошуків, напрямком був обраний арт-рок. Рік творчої діяльності завершився першим публічним виступом групи 28 червня 1999 року в кінотеатрі міста Ірпінь, на концерті, присвяченому Дню Конституції («Добро и Зло», «Ты просто дрянь!», «Леди-металл» - всі «IRON»). Переживши кадрові перестановки, склад групи оновився.

«PEHECAHC» (2000 рік):
- Олександр Дуліч «LEM» - барабани;
- Олеся Дубицька - вокал;
- Сергій Попруга «IRON» - вокал, гітара.

Сергій «2B» зосереджує увагу на сольних проектах, а вокалісткою стала Олеся Дубицька. Характерною рисою творчості даного періоду стало пом'якшення звучання й постійний пошук тематики. І знову групу осягають кадрові зміни…

«PEHECAHC» (2001 рік):
- Олександр Дуліч «LEM» - барабани;
- Євген Мейта «Моцарт»- вокал;
- Сергій Попруга «IRON» - вокал, гітара.

Зміна творчих орієнтирів зробила рокіровку в стані вокалістів. Фронтменом групи стає Євген Мейта. 21 січня 2001 року відбувся перший сольний концерт групи в ЦБК м.Ірпінь і зібрав рівно 67 глядачів. Басом управляв запрошений Дмитро Бородін. Виконувалося 8 композицій: «Взлетев однажды», «Вокруг зима», «Царство вечного молчания», «Птица-ночь», «День наших побед», «Когда ты плачешь одна», «День и ночь» - всі «Моцарт»; «Леди-металл» - «IRON».

«PEHECAHC» (2002 рік):
- Михайло Борисов «Doberman» – гітара, вокал;
- Олександр Дуліч «LEM» - барабани;
- Сергій Попруга «IRON» - бас;
- Юрій Трофімов «Silver» - гітара.

Але й це були не останні перестановки в складі. Наприкінці червня 2001 року група змушена була відмовитися від співробітництва з вокалістом, оскільки творчі й професійні розбіжності всередині колективу не сприяли плідним репетиціям. Новим гітаристом групи стає Михайло Борисов «Doberman», а обов'язки вічно відсутнього басиста покладають на «IRONа». Восени 2001 року, після прослуховування декількох кандидатів на посаду гітариста, у колективі з'являється Юрій Трофімов «Silver».

«PEHECAHC» (2003 рік):
- Михайло Борисов «Doberman» – гітара, вокал;
- Олександр Дуліч «LEM» - барабани;
- Леонід Матата «Tuner» – гітара;
- Дмитро Окаренков «Gypsy» - гітара;
- Сергій Попруга «IRON» - бас;

З лютого 2003 року замість одного гітариста («Silver»а) в групі з’являється одразу двоє:(«Gypsy» і «Tuner»).

«PEHECAHC» (2004 рік):
- Юрій Бондаренко «BBR» - вокал;
- Михайло Борисов «Doberman» – гітара;
- Леонід Матата «Tuner» - барабани;
- Дмитро Окаренков «Gypsy» - гітара;
- Сергій Попруга «IRON» - бас;

В 2004 році група залишається без свого незмінного барабанщика «LEM»а. Оперативно перекваліфіковується «Tuner» і доволі успішно справляється з новими обов'язками. А вже незабаром до складу увійшов новий вокаліст - Юрій Бондаренко «BBR».

Таким складом «Ренесанс» існує і по сьогоднішній день. Час змін залишився у минулому, і група повністю зосереджується на творчому процесі!


Читать в архиве по теме 1:
01.07.2009
Новости
В то время как страна праздновала День Конституции в столичном клубе Бинго прошел финал фестиваля «Славянский Рок 2009». Фестиваль существует уже не первый год, менялись форматы, критерии, были и критика и благодарности но, не смотря ни на что, идея продолжает развиваться.

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua