Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
17
мая
2017
Киев
клуб «MonteRay LiveStage» 
Время: 20:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Рольова Модель
FacebookВКонтактеYouTubeSoundcloud

Рольова Модель

Гурт Roll Modells (екс. Рольова Модель) заснований у 2007 році в місті Києві його незмінним лідером Михайлом Корчовим. У своїй творчості вдало поєднує звучання сучасного панк-року, поп-панку та бріт-попу. Оригінальний склад такий: Сергій Руденко – бас-гітара, Макс Бутко – ударні, Андрій Тарташнік – гітара, Михайло Корчовій – вокал, гітара. Формування гурту тривало близько року і остаточною датою створення учасники вважають 27 вересня 2008 року – тоді ж відбулася перша професійна фотосесія новоствореного колективу. Цього ж року гурт бере участь у київському відбірковому турі The Global Battle Of The Bands 2008. 

У 2008 році виходить дебютний кліп на пісню «Fade away».  Цього ж року гурт дає перший концерт в іншому місті, Чернігові, в одному з кращих клубів міста. 

Весна 2009 року подарувала слухачам та шанувальникам гурту дебютний ЕР-альбом «Fade away», в який увійшли наступні композиції: «Lovin’ the Good Times», «Remember Me», «Місто, Що Ніколи Не Спить», «Fade away». 

У серпні 2009 Roll Modells потрапляє у фінал конкурсу молодих українських гуртів Djuice Music Drive Debut, результатом якого стає перший великий тур Україною разом з іншими фіналістами та хедлайнером – гуртом ТІК. Захід був нечуваного масштабу для молодих виконавців і мав досить високий рівень організації, що дало хлопцям неймовірний досвід. 

Дебютний студійний альбом гурту вийшов у січні 2011 року під назвою «Scylla & Charybdi» (Сцилла і Харибда). До альбому увійшли 12 композицій, виконані англійською мовою (окрім пісні «Сегодня и Всегда»). Альбом був записаний протягом 2009-2010 років. Назва взята з грецької міфології, яка означає безвихідне становище, коли загибель неминуча і наступає звідусіль. За словами Міші Корчового, гурт пройшов між Сциллою та Харибдою, вижив та став сильнішим. 

У січні 2016 року гурт представив лірик-відео, яке крім тексту містить уривки з різних концертів та репетицій, на пісню «Party Animal» з нового альбому, вихід якого планується цього року. 

У 2016 році гурт покинув гітарист Слава Романченко.

датировано: 25.11.2016


Читать в архиве по теме 2:
04.02.2010
Фото
Думаю, за 2009 рік майже всі кияни, що відвідують концерти, хоч раз та завітали на якийсь з вечорів проекту Bingo Cover Fest. Вічна проблема «Моя кохана Металліка знову не доїхала до України» була, в певному розумінні цього слова, вирішена. Вечірки, присвячені Nirvana, Muse, Rammstein, Metallica, Linkin Park, Pantera, Depeche Mode, Slipknot та іншим відомим гуртам зібрали на сцені неймовірну кількість команд як з Києва, так і з інших міст нашої країни, і не нашої теж.
12.01.2009
Фото
Новый 2009 год для поклонников альтернативной музыки начался 4 января – в этот день в киевском клубе Бинго концертное агентство Полумонокок, команды Рольова Модель, Dalai, Skinhate, Карна, Флит и Qarpa, а также все желающие пофестивалить, праздновали наступление нового музыкального года.

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua