Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
16
декабря
2007
Киев
клуб «Бочка Хмельная» 
День Рождения группы ZArJA Время: 21:00. Вход - 30 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
RoNRoMeRo

RoNRoMeRo

Група RoNRoMeRo офіційно була створена 29 листопада 2003 року. Започаткували групу Ворушилін Сергій та Гринчук Олександр, які в вересні 2003 року об’єднались разом з бас-гітаристом Юрчуком Андрієм та барабанщиком Криницькім Євгеном для роботи над новим матеріалом.

Назва RoNRoMeRo, хоч і схожа на якесь іспанське слово, насправді не означає нічого конкретного. Саме тому її і було обрано – бо якщо слово нічого не означає, то можна придумати для нього власне значення. Самі музиканти найчастіше використовують його для привітання чи побажання доброго настрою.

За період 2003 – 2006 років група багато поїздила  по фестивалях, клубах, з’явились на телебаченні, попрацювала в студії та набули необхідного досвіду для того щоб професійно та якісно доносити свою музику до слухача.   

В січні 2007 року RoNRoMeRo почали співпрацю з компанією «ФДР-Радіоцентр». А вже місяць потому гурт з оновленим складом почав роботу над своїм першим відповідальним кроком, піснею «Якби я тільки знав», яка 4 лютого 2007 року була презентована слухачам як радіосингл.

15 липня 2007 року RoNRoMeRo презентували свою другу пісню «Я прийшов» чим показали серйозність своїх намірів.

Хлопці не збираються розслаблятись, дороблюють свою повноцінну «живу» программу, яка і стане основою їхнього дебютного альбому, який має вийти навесні 2008 року. Також почали співпрацю з молодим але талановитим режисером для роботи над відео до третьої пісні презентація якої планується на кінець вересня 2007 року.

        Cостав:
вокал, гітара, тексти – Ворушилін Сергій,
соло гітара, бек-вокал - Гринчук Олександр,
бас-гітара – Юрчук Андрій,
клавішні – Мельник Ігор,
ударні – Гукалов Олексій.


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua