Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
4
марта
2011
Полтава
пивная «Сто доріг» 
Время: 19:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Русичі

Русичі

Чому саме «Русичі»? Тому що ми – нащадки славних русичів і бажаємо зберегти характер музики нашого давнього народу та перенести його дух у сьогодення.

Використовуючи оригінальні українські мелодії та обробляючи їх у сучасних ритмах, ми намагаємось відтворити музичний образ життя минулого українців та поєднати з майбутнім.

У репертуарі балади та обрядові, яскраві українські інструментальні нариси музики гір, степів і моря. (з використанням джазових елементів, регі та ін.)

Музику створюють акустичні інструменти (народні, гітара, скрипка, контрабас), електро (бас), ударні, трикутники, перкусії, том-том) та вокал.

Важлива особливість – оригінальні українські народні інструменти (декілька видів сопілок, окарина, очеретяна дудка та ін.).

Метою творчої формації гурту «Русичі» є популяризація народної музики, донесення до широкого загалу слухачів великого обсягу музичної творчості, яка сягає своїм корінням в глибоке та сильне своєю енергетикою минуле. В основі репертуару давня музика з елементами сучасних гармоній та ритмів. Це наш скромний внесок в сучасне музичне мистецтво.

Гурт бере участь у різноманітних мистецьких проектах, благодійних акціях, творчих обмінах з іншими колективами, художніх виставках, просвітницьких заходах, фестивалях, концертах, днях національних культур. В рамках інших проектів учасники гурту були задіяні у репрезентації української національної культури в Польщі, Німеччині, Болгарії, Франції, Великобританії.

Ми намагаємося створити позитивний приклад для творчої молоді, яка шукає себе, і вірить у власні сили. Ми відкриті для нових знайомств, ідей та співпраці з активними людьми.

        Cостав:
Людмила Мазур - спів, перкусія
Богдан Нікіруй - спів, скрипка, сопілки
Іларіон Лебедєв - спів, гітара
Руслан Чертков - бас
Анатолій Красовський - ударні


Читать в архиве по теме 1:
11.02.2009
Новости
«Щебетала пташечка» - це бадьорий заряд добра та радості українських пісень, котрі «Русичі» природно і живо переклали на сучасну музику. Хто хоч раз чув «Русичів», це знає, а для тих, кому не випадало нагоди, є шанс почути наскільки народна пісня може бути сучасною і драйвовою.

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua