Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Sacred Sun
ВКонтактеMySpaceДобавитьДобавить

Sacred Sun

Все почалось в 2007 році. Олег вже грав в музичному гурті, але внаслідок розбіжностей між музикантами, гурт розпався. Проте барабанщик хотів продовжувати музичну діяльність, і тому разом з бас-гітаристом вирішили створити новий музичний проект з жіночим вокалом. Розпочались активні пошуки. І ось, випадково, двоюрідна сестра Олега знайомить музикантів зі своєю подругою Олександрою. Дівчина вразила музикантів своїм вокалом, вони просто не змогли встояти.

Наступні пів року музиканти грали втрьох, без гітариста. В цей час була написана перша пісня «Human’s being». Але нестача гітариста давала про себе знати. Незабаром друг Олександри знайомить музикантів зі своїм одногрупником. Досвіду гри в гурті у нього ще не було, а вчитися грати на гітарі він почав нещодавно. Проте наявність музичного потенціалу та величезного бажання грати все ж перемогли. Ігор виявився чудовою людиною, тому музиканти досить швидко стали гарними друзями.

Але, на жаль, музичні смаки бас-гітариста змінилися і музиканти залишилися втрьох. Репетиції продовжувались недовго, так як Ігор поїхав до США. В цей час барабанщик разом з вокалісткою напрацьовували матеріал. Після повернення гітариста гурт розпочав активну творчу діяльність. За пів року було написано сім пісень. Але все ще не вистачало бас-гітариста...

Музиканти грали з багатьма бас-гітаристами, але так і не знаходили підходящого. Поки не познайомились з Євгеном. Він і став нинішнім бас-гітаристом гурту.

Наразі гурт займається концертною діяльністю.

Далі буде...

Склад гурту:
Кисельова Олександра – вокал;
Заіка Ігор – гітара;
Алібегов Євген – бас-гітара;
Крюков Олег - ударні.


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua