Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
16
ноября
2014
Киев
клуб «Route 66» 
Время: 20:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Salo v Chokoladi

Salo v Chokoladi

Український фанк - рок гурт «Salo v chokoladi» - молодий перспективний колектив, який вже має чималий успіх серед різноманітної аудиторії. Заснований в 2011 році, гурт активно брав участь в різноманітних фестивалях, концертах та вечірках. Кліп на пісню «Осінь», знятий  восени 2014 року,  став однією з перших серйозних робіт гурту. Учасники гурту «Salo v chokoladi» - це поєднання молодості, азарту та творчості.

Вокаліст та гітарист гурту - Лесь Якимчук, родом зі Львівської області, справжній «локоматив» гурту, який надихає своїм запальним азартом інших. Він же автор більшості пісень. Бек - вокаліст та бас - гітарист - Антон Корпан, родом з Донецької області, мозговий центр та головний «бородань» гурту. Барабанщик Євген Манн (Кіровоградська область)  - віртуоз гри на ударних, учасник декількох музичних проектів та засновник школи гри на ударних в Києві «Mann Drum School». Замикає четвірку саксофоніст Назар Ткач, родом з Чернівців.

Особливістю гурту є виконання пісень виключно українською мовою. На сьогодні репертуар гурту налічує близько 30 пісень, які просто запалюють аудиторію з перших хвилин. Однією з перших стала пісня «Далеко», написана в 2013 році. Серед інших можна виділити такі роботи як «Ровер», «Осінь», «Останній блюз», «Божевельні» та інші.

І на кінець, щоб зрозуміти, що таке «Salo v chokoladi» - потрібно хоча би раз побувати на їх виступах. І скажу гарантовано - ще жодному, хто там був, не прийшлось нудьгувати. Це треба почути, побачити, відчути... Надіємось, що в скорому часі фанк - рок гурт «Salo v chokoladi» збиратиме стадіони та товпи людей не менше, ніж інші відомі гурти Ураїни та закордонну!!!

датировано: 06.07.2015


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua