Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
6
мая
2010
Львов
клуб «Picasso» 
Время: 22:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Sample Rate
FacebookДобавитьДобавитьДобавить

Sample Rate

Заснована у 2008 році основним складом учаників гурту  «Яка існуЄ», як альтернативний проект, що має за основу, популярний в США, Європі та Японії, такий жанр рок-музики, як New Metal. Характерними представниками такої музики є Linkin Park, Breaking Benjamin та багато інших закордоних груп.

В зв’язку з новизною, спочатку група існує лише, як студійний проект у тіні поп-рокової ЯЄ, та згодом після кількох вдалих треків, та рецензій на них відомих закордонних продюсерів, учасники приймають рішення остаточно перейти до творчості лише у «Sample Rate» та припинити існування ЯЄ. Цей крок знаменується активізацією творчого потенціалу, який раніше був розпорошений, зокрема у гурті з’являється новий гітарист Павло Ільницький, який приносить у музику, раніше відсутній, та такий бажаний присмак гранджу. Цілий 2009-ий рік «Sample Rate», на власній студії U!P records, що дісталася у спадок від ЯЄ, записує треки до свого дебютного альбому, яких у результаті назбирується вісім. Після консультацій та зустрічей з відомими людьми в українському шоу-бізнесі гурт остаточно настроюється на штурм інтернет ресурсів світу, для чого в першу чергу треба було відзняти та розмістити на youtube.com та інших подібних сайтах своє концертне відео. Таке відео було відзняте за сприяння фестивалю «Сніжність» 18 грудня 2009 року у Львові. Реакція глядачів на ще невідому музику та групу вразила усіх присутніх та учасників колективу – вже після першої пісні зал аплодував стоячи та не відпустив гурт зі сцени навіть після закінчення програми, в звязку з чим «Sample Rate» були змушені виконати на біс одну з пісень поза хронометражем з концерту. На даний момент відео з цього концерту є розміщене для ознайомлення на youtube.com, vkontakte.ru, myspace.com, facebook.com та інших.

Після короткої творчої  перерви в період січня 2010 року, гурт записує вже 9-й трек та готується до активної концертної діяльності, як в Україні, так і за кордоном. Також незабаром відкриється і офіційна сторінка samplerate.org, де можна буде ознайомитися з новинами, фото, відео та mp3.

Учасники колективу:

Тарас Терлецький – вокал / гітари

Народився у м. Львові 1982-го року. Засновник та автор текстів та вокалізів. В 2005-му році закінчив юридичний факультет ЛНУ ім. І. Франка, також був вільним слухачем у Львівській музичній академії ім. Лисенка. На даний момент є одним із креативних учасників та продюсер гурту.

Віталій Літягін – клавішні / вокал

Народився у м.Львові 1985-го року. Співзасновник «Sample Rate». Закінчив музичну школу ім. Крушельницької та музичне училище ім.Людкевича з відзнакою, як піаніст. Є головним аранжувльником та саунд-продюсером групи. Добре розбирається у течіях рок та денс музики, що часто втілює у творчості «Sample Rate».

Павло Ільницький – гітари / вокал

Народився у 1992-му році у м. Львові. З приходом у 2008-му Павла і асоціюється заснування «Sample Rate». Навчався у Neville’s Cross Primary School (Дюргейм, Великобританія), Nelson Mandela State International School (Берлін, Німеччина) та у Львівській лінгвістичній гімназії. Екстерном закінчив музичну школу по класу гітари, флейти та фортепіано. На даний момент бере участь у записах різних виконавців на студії U!P records та навчається у ЛНУ ім. І. Франка на факультеті театрознавства. Один з найактивніших учасників гурту, що крім музичної частини відповідає за розміщення інформації про гурт у інтернеті.

Сергій  «Шкред» Юрович – Бас

Народився у 1984 році. Прийшов у гурт ще на початках. Закінчив економічний факультет ЛНУ ім. І. Франка. Педантично підходить, як до запису так і до живих виступів гурту. Поєднує роль басиста з пошуком інформації про концерти та фестивалі для гурту.

Назар «Rembo» Погорлецький – ударні

В «Sample Rate» з січня 2009 року. Закінчив музичну школу ім. Крушельницької, музичне училище ім.Людкевича та Львівську музичну академю ім. Лисенка по класу ударних. Перед тим як брати участь у «Яка існуЄ» та згодом у «Sample Rate», грав у багатьох групах різних жанрів та, зокрема, у оркестрах, таких як ПРИКВО та «Да Ка По».

      Дивіться Sample Rate на Youtube.com:
      http://www.youtube.com/watch?v=miX9MR1yxOs 
      http://www.youtube.com/watch?v=I1r6OO4fPFs 
      http://www.youtube.com/watch?v=pqq6FHvuNqo 
      http://www.youtube.com/watch?v=-fhn6obWov4


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua