Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
19
декабря
2013
Киев
клуб «Диван» 
Время: 20:00. Вход - 40 грн.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Серце Дженніфер

Серце Дженніфер

Шлях гурту Серце Дженніфер розпочав молодий талановитий і амбітний хлопець Олег Пилипенко у 2005р. Накопивши великий багаж творчого матеріалу, реалізувати який було неможливо в рідному місті Бар, вирішив поїхати до Вінниці – більш потенційної для творчих відкриттів.

Саме там відбулася доленосна зустріч з Дмитром Зайчуком, який на той час мав великий досвід роботи з зірками. Кількість пісень принесених Олегом на розгляд перевищувало 90. «У цього хлопця велике майбутнє!» відзначив Дмитро.

До 2006 року Олег встиг скуштувати радість і складнощі конкурсного життя, прийнявши участь у таких фестивалях як : «Червона Рута», «UP!Fest», «Пророк», «Нівроку» стає фіналістом рок-фестивалю «Тарас Бульба». На фестивалі «Перлини сезону» перемагає в номінаціях: «Глядацькі симпатії» та «Кращий поп-гурт».  

На початку 2007 року Олег знаходився в стані творчого пошуку, між бажанням сольної кар'єри і створенням нового гурту. Дізнавшись про це, продюсер Дмитро Зайчук зробив пропозицію, відмовитись від якої було неможливо. Він та його помічник Роман Сомик відбирають музикантів для створення гурту. Хрещеним батьком якого стає відомий вінницький поет та бізнесмен Валерій Лук’янець.

На початку свого існування гурт мав  назву «Українське індиго», але у 2009 році її змінили на «Серце Дженніфер» так як ця назва найкраще відображає філософію їх поп-рок творчості.

Учасники гурту:
Олег Пилипенко – фронтмен, композитор і автор текстів. Його «Серце», хоч і належить «Дженніфер», проте ще досі відкрите для почуттів!  
Роман Сомик – музичний директор гурту, бек-вокаліст. Людина, що відповідає за якість творчості.
Бас-гітарист Приймак Сергій – людина, в якій вдало поєднуються творча особистість та логіка програміста.
Барабанщик Ігорь Мисак –  пульс «Серце Дженніфер» .
Юрій Ключник – гітарист. Драйвові мрії збуваються – перевірив на власному досвіді.
Кузеванов Олександр – клавішник, романтик, душа колективу.

 З точністю можна зазначити, що колектив живе однією душею, єдиним серцем,    «Серцем  Дженніфер».


Читать в архиве по теме 5:
13.11.2012
Видео
Нещодавно група «Серце Дженніфер» презентувала свій новий кліп на пісню «У Світі думок». Лідер гурту Олег Пилипенко поділився з нами, як проходили зйомки, який бюджет у відео і чому замість кадрів з сигаретами з’явилася Америка
17.04.2012
Видео
Сегодня в эфире украинских телеканалов состоялась презентация нового клипа группы «Серце Дженніфер» на песню «Янголи Є». Режиссером видео, как и в случае с несколькими предыдущими работами, стал вокалист группы Олег Пилипенко
17.02.2012
Видео
Зйомки відео проходили у різноманітних локаціях, починаючи Вінницею, закінчуючи Києвом. Чорнобілий колір передачі відеоряду вибраний не випадково. Режисер даної роботи не хотів щоб увагу глядача відволікали різнобарвні пейзажі та інше, а хотілося щоб увага була більш сконцентрована на саме наповнення відео
07.12.2010
Фото
Собрались как-то молодые музыканты на «djuice квартирник» к Святославу Вакарчуку – критику послушать, да себя показать
06.08.2010
Новости
За последних полтора года винницкая группа Серце Дженніфер успела не только удачно заявить о себе в украинском шоу-бизнесе выходом двух видео на синглы «Намалюю» и «Ти Перемогла», но и полюбиться множеству слушателей по всей стране. «NАЗАВЖDИ» - это имя первой пластинки группы Серце Дженніфер

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua