Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
2
июля
2014
Киев
клуб «Route 66» 
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Щастя

Щастя

Група «Щастя» була утворена у вересні 1999 року на базі колективу, що мав назву Blabba. Blabba існувала на той час уже 6 років, і грала альтернативну музику, у якій відчувався вплив таких формацій, як Pixies, Sonic Youth, Velvet Underground, My Bloody Valentine, Wedding Present, Birthday Party, Joy Division та ін. До складу гурту входили: Остроушко Дмитро - гітара, спів; Остроушко Володимир - гітара; Рябокінь Стас - бас; Єрмолович Олександр - ударні. Матеріал групи був англо-франкомовним, а згодом з'явилися й пісні українською. Саме український матеріал і послужив ґрунтом для зміни назви, при тому, що зміни у стилі групи були незначними.

В цей час до колективу приєднується новий барабанщик Єграшкін Андрій на заміну Олександра Єрмоловича. Вже у жовтні 1999 року «Щастя» приступає до запису демо-матеріалу у студії, а наприкінці місяця вперше показується на публіці у новому складі та під новою назвою у київському клубі «Кіноклуб», де музиканти виступають разом зі своїми друзями «Vinipuz Mob». З того часу формація взяла участь у багатьох фестивалях, таких як «Нівроку» (Тернопіль), «Рок-Екзистенція» (Київ), «Рок-Візок» (Черкаси), «Рок-Точка» (Донецьк) тощо. Пісні «Щастя» з'явились на CD-збірках, таких як «Рок-Екзистенція 2000» (JRC), «Крути, концерт для янголів» (JRC), «Рок-Точка» (Volia Music), «Роковище» (Atlantic), «Учитесь плавать, урок 5» (FEE LEE Music, Москва).

У вересні 2003 року у групі змінився барабанщик - ним став Олег Ломаковський, який раніше грав у тернопільському «Неймлесі».

15 жовтня 2004 року група презентувала свій дебютний альбом – “?Piensas ya en el amor?”. На сьогоднішній день програма групи «Щастя» складає понад одну годину, і включає близько 20 пісень українською, та кілька пісень англійською мовами.

        Cостав:
Остроушко Дмитро - гітара, спів;
Остроушко Володимир - гітара;
Рябокінь Стас - бас;
Ломаковський Олег - барабани


Читать в архиве по теме 7:
12.09.2011
Новости
Dobro - це студійний проект учасників групи Щастя з іншими музикантами... Композиція «Квітка» проспівана Ольгою Чірковою, «Ті, що падають вгору»
21.10.2009
Фото
Презентация второго сезона проекта «Кращi люди» состоялась 15 октября в Докер Пабе. В рамках презентации прошел благотворительный концерт, цель которого — сбор средств для ремонта пострадавшего от поджога арт-центра «Я галерея»
11.02.2007
Фото
31 січня у Київському клубі «Вензель» святкувався безальтернативний у своему роді день народження. Імениинницею виступала Горілка. Адже саме 31 січня у 1865 році Д.І. Менделеев захистив докторську дисертацію «О соединении спирта с водою», в якій довів оптимальність 40% стандарту горілки.
26.01.2007
Новости
В 1865 году 31 января в Санкт-Петербургском университете Д.И. Менделеев защитил докторскую диссертацию «О соединении спирта с водою». Всё прогрессивное человечество узнало, что оптимальное содержание спирта в алкогольных напитках - 40%. Лить больше - только ценный продукт переводить! Этот день считается днем появления водки, именно в том виде и практически в том составе, в котором её употребляют и поныне.
Это, конечно, само по себе уже повод! А вот День рождение Водки в нашей стране отмечается впервые!
08.02.2006
Новости
Здається, давно не було нічого чути про гурт «Щастя», і у прихильників колективу почали виникати запитання: «А чи вони ще досі існують?». Але приводів для занепокоєння немає. Просто наші герої гітарного інді працюють над новим, другим за рахунком, альбомом.
19.07.2005
Новости
Його для нас зняв Сашко Іваненко, який виступав у ролі режисера, разом з оператором Валентином Мельниченко. На створення відео їх надихнула пісня «Сніг» з дебютника «Щастя». Зйомки відбулися наприкінці травня. Тепер завершено монтаж. Головна роль у кліпі дісталася нашому товаришеві Ігорю Дубровському – лідеру гурту «Не бойся Маша».
14.10.2004
Новости
руппа «Щастя» давно и по праву признана одной из самых ярких команд среднего поколения наших рокеров, вышедших на сцену в середине 90-х. Энергичный украиноязычный панк каждый раз «взрывает» залы, тут же начинающие подпевать и пританцовывать, как на главном «роковом» фестивале страны «Рок-экзистенция», так и просто в клубах.

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua