Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
26
ноября
2011
Киев
клуб «Квартал» 
BrokenBricks Rock Festival Vol.1. Время: 17:00. Вход - 30 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Shockheads
MySpaceДобавитьДобавитьДобавить

Shockheads

Shockheads – молодий український гурт з міста Києва, був створений на початку 2009 року двома друзями, Борисом і Романом, які і стали відповідно басистом та гітаристом/вокалістом щойно сформованого гурту. Хлопці на той час вже мали досвід спільної гри, адже на протязі чотирьох останніх років вони час від часу збирались разом та грали кавери на пісні улюблених виконавців – Deep Purple, Nirvana, The Offspring, Guano Apes.

Через деякий час хлопці зрозуміли, що потрібно рухатись вперед, потрібно братись за власний матеріал. Поштовхом для цього було звільнення гітариста з гурту, в якому на той час грав Борис, і він, не гаючи часу, запросив на вакантне місце Романа. Колегами по гурту вони пробули три місяці, але гурт вичерпав свій власний потенціал, бажання та ентузіазм учасників. Було вирішено розпустити музикантів.

Приблизно в той самий час Борис почав працювати над написанням нових пісень в стилі, який не підходив для тогочасного гурту, а Роман мав чорновики текстів, які згодом планував покласти на музику. Показавши один одному свої замальовки,  хлопці вирішили, що потрібно рухатись далі разом. Таким чином перша пісня Shockheads була написана у кінці березня 2009 року. Далі сталося все дуже швидко – писалась музика, писались тексти, придумувались нові ідеї, для створення повноцінного гурту потрібно було шукати третього учасника – барабанщика. За травень-червень було прослухано декілька барабанщиків, але всі чимось не підходили. Допоки в липні не з`явився Дмитро, який практично після першої репетиції був прийнятий у гурт. Дмитро до цього часу мав досвід гри на бас гітарі та на барабанах, але після зустрічі з Борисом та Романом вирішив остаточно присвятити себе барабанній установці.

Напрям гурту можна охарактерезувати як суміш класичного року, альтернативи, та інді, що в поєднанні з україномовними текстами являють собою досить цікаве явище.

У грудні 2009 року гурт записав перший демо запис, який включає в себе дві пісні – «Якщо не буде кайфу» та «FF».

На даний момент гурт Shockheads працює над новими піснями, удосконалює та доповнює старі пісні, активно проводить репетиції та готується до концертної діяльності.

Склад гурту:
Сапєлкін Роман – вокал/гітара
Єргієв Борис – бас
Мелашич Дмитро – барабани


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua