Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
24
апреля
2010
Киев
клуб «Бурбон» 
Время: 19:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Сієра Леонна

Сієра Леонна

Датою народження колективу можна вважати вересень 2005 року. За цей час у колективу кілька разів змінювався склад гурту та його назва. На даний момент з першопочаткового складу залишились: Чеберко Андрій (барабани),Зелений Сергій (гітара) та Швець Сергій (клавішні). На початку 2008 року до колективу приєдналися: Журба Олександра (вокал), Карпова Ольга (вокал), Коляда Дмитро (Бас-гітара), Макс Топчій (звукорежисер).

У наших піснях, які виконуються українською мовою, нерідко можна почути такі інструменти як: саксофон, сопілку, перкусію.

Починаючи з вересня 2005 року ми неодноразово приймали участь у таких акціях як: «Рок проти СНІДу», «Рок проти наркотиків», які проводилися в містах Києві, Житомирі, Фастові. Наша команда є небайдужою до проблеми ВІЛ СНІДу і є постійним учасником саме таких заходів.Виступали у таких клубах як «Барви», «Disco Radio Hall» (м.Київ), «Софіт» (м.Ірпінь), «Адреналін» (м.Фастів).

Доречно було б відмітити, що скільки пам’ятаємо себе як команду, 99,9% думок – про музику. І якщо б нас запитали: «Яким чином ви хочете виразити свої амбіції?», - ми без вагань відповіли б: «Виключно через музику!» Адже всі учасники гурту навчаються в музичних навчальних закладах, тому ми із впевненістю можемо сказати , що знаємо свою справу.

Ми можемо забезпечити годинну програму цікавої та драйвової музики у стилі поп-рок, запалити будь який зал або площу міста – і все це колектив, який виконує свої авторські пісні наживо.


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua