Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Сірик Бенд

Сірик Бенд

Сірик БЕНД… Був утворений. Давно. Точної дати ніхто не пам*ятає. Та нафіг і не треба. Такі речі актуальні для виробників надгробків. Хто заснував? Люди заснували. Різні. Хороші. Де вони зараз? Хто де… Можна напевно не одну сторінку тексту списати описуючи як зустрілись, де зустрілись, шо казали, в чому були вдягнені і т.д. і т.і. Фестивалі. Були. Грали. Пісні записувались. Набралось їх на альбом. Коли видамо? Сподіваємось скоро. Кліпи. Є й кліпи. Декотрі навіть доживали до ефірів. Тобто попадали в «формат».

На сьогоднішній день СІРИК B.A.N.D. це:

«Сірик» Сергій Харинович.Той шо співає(іноді),кричить, говорить зі сцени, стрибає на сцені(страшне видовище).А ще, придумує або запозичує тексти, вигадує мелодії до цих текстів.Музично не грамотний.

 «Сашка» Олександр Цив*ян. Мєга мозг. Джазовий піаніст. Через те два рази одну й ту саму партію – зіграти не може. А ніхто й не просить в принципі. Аранжувальник, звукоорежисер, інженер – електронщик. Музично грамотний. Шибко даже. Аж страшно.

«Боб» Дмитро Хомулко. Вміє грати на гітарі. Саме цим в групі і займається. На сцені не врівноважений. Стрибає, бігає, кривляється. Любить гітарні соло і партії бек вокала. Автор музики безсмертного мєга хіта «ТАМАРА». Музично грамотний. Особливі прикмети – татуювання.

«Льова» Юрій Льовочкін.Власник супер хорошого басу і надспокійного характеру.Єдиний з групи грав в оркестрі(справжньому).Відповідно , про музичну грамотність і писати нєфіг. Улюблений колір – помаранчевий(жодної політики.ну просто є такий колір і все.). Валить слепом так, шо сорочка завертається. Тобто дуже хорошо.


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua