Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Sтереометрія

Sтереометрія

Світ навколо нас - це світ об'єму, багатовимірного простору, все, що ми бачемо, спроєктовано у проекції на наші особистості. Ми відчувємо простір в житті чи на зображенні. Наше Sтерео допоможе відчути простір звуку, той простір, який не бачить звичайне око, простір, який бачє серце. Словникове
значення поняття Стереометрія - це розділ геометрії, що вивчає просторові фігури, ми ж вивчаємо і доносимо простір звуку.

Sтереометрія - це поєднання довершеної гармонії. В усьому: рузуміння бажань людини,її потреб, можливостей, страхів… Sтереометрія - це радість, Sтереометрія - це сум… Sтерео - це усі відчуття відразу! Цю формацію можна любити, її можна ненавидіти, але енергія її музики не залишить байдужим жодного. Струя творчості Sтереом не піддається жодним форматам, бо не можливо в одному напрямі висловити усі таємниці людської дущі.

Банальні фрази про те, що якісь-там музиканти так чи інакше вкладають в свою музику частину себе - це просто слова… Sтерео цьго не говорить……….. Відчуйте цей ковток свободи, підійміться на рівень вище набридливої дійсності, зрозумійте себе…себе справжніх, живих!

В наших венах тече звук, він витікає нестримним поривом емоцій і гітарних акордів, розбиваючи скелі стандартів.
Він тече до вас, до справжніх особливостей, які відрізняють небезпеку втрати кожної хвилини свого життя, від небезпеки розчарування неспробованного. Звук - це єдине, що неспрможне ввести в оману. Він відображає лише те, з чого створений - істина по своїй сруктурі. Звук - це безтілесна мова нашого буття, закрийте вуха і ви зрозумієте, що ви в неповноцінному світі… відкрийте їх і все повернеться на своє місце! Але, якшо спробувати відкинути штучні звуки і лишити тільки музику, то світ прийме зовсім інший вигляд. Sтереомузика прокладає для тебе шлях у кращій, легшій світ, в його дійсній епостасі.


Читать в архиве по теме 1:
11.04.2007
Новости
П'ять мега-треків від гурту Sтереометрія на всі смаки і несмаки! DEMOkratичний реліз відбувся у кінці березня, зараз він вже доступний для скачування.

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua