Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
2
апреля
2016
Киев
клуб «Бочка на Подоле» 
Время: 19:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Територія світла
FacebookВКонтактеДобавитьДобавить

Територія світла

Стрімка річка життя любить вдаряти наші човни об пороги. Інколи її течія надто швидка. Здається, ти вже втратив керування, хочеться кинути весла… І будь що буде: чи приб’є до якогось берега, чи підеш на дно. Але, на щастя, на світі існує магія музики. Вона допоможе знову розправити вітрила твого човна, відчути крила за спиною і хотіти далі жити, перемагати, творити.

Такою дивовижною музикою є творчість «Території Світла». Ви можете закохатись з перших нот у пісні цього молодого українського поп-рок гурту. Просто заплющуйте очі та слухайте серцем.

Ці пісні мають щось більше, ніж приємне якісне звучання. Вони присвячені коханню, вірі, мріям, щастю та життю. Від них віє теплом. Здається, мов щось велике й тепле розквітає всередині. Гармонія прекрасного вокалу, казкового звучання музичних інструментів та тексти пісень, сповнені світлом, пронизують слухача й надихають творити добро й шукати хороше навіть у сірих буднях.

За рік свого існування «Територія Світла» створила 15 пісень, виступила на 20 концертах, серед яких – благодійні концерти та найкращі українські музичні фестивалі. Серця фанатів бились в унісон з її музичними ритмами в Черкасах, Тернополі, Львові, Бережанах, Івано-Франківську, Одесі та Києві.

Учасники гурту познайомились під час подій на Майдані. З того часу по-справжньому світлу музику створюють разом чарівники ритмів та рим Артур Пісковський (вокал), Тетяна Яценко (бас-гітара, бек-вокал), Ярослав Олійник (фортепіано), Ян Семчук (барабани). Молоді й талановиті, вони хочуть створити світліший, добріший та щасливіший світ. І він дійсно стає таким для тих, хто слухає їх музику.

Коли наступного разу здаватиметься, що життя сіре й тьмяне, просто увімкніть пісні «Території Світла» – і воно заграє яскравими барвами!

датировано: 29.02.2016


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua