Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Thassos

Thassos

thassosбув створений на початку 2007-го року у місті Києві. Від моменту його заснування ґурт шукає своє звучання та своїх людей (перелік учасників останнього складу див. внизу).  

Через це можна сказати, що музика – контрастно-різноплановий альтернативний рок, де кожна наступна композиція не схожа на попередню, настрій на минулий, колір на будь-який, окрім білосніжного ака thassos snow white як каменевий символ чистоти, одночасно міцності й уразливості, інфальтильності по відношенню до зовнішнього світу.

Постійними учасниками, законодавцями та конструктом команди залишаються двоє людей: Сuba (гітарні соло та антураж + бек) та Berlin (лід та текстово-скримові експерименти). Кожен з них пройшов свій шлях до формування концепції музичного співіснування. Така ситуація певним чином характеризує й перебіг творчості у thassos. Фонд ґурту постійно поповнюється новими віяннями та частинками мозоку учасників, вплив на яких по-різному справляє абсолютно різна музика, заняття, поняття та філософія життя. Тому, т. зв. «Атмосферний тиск» ґурту набирає обертів, що поступово виливатиметься у студійному записі матеріалу за допомогою запрошених сесійних музикантів.

Архів команди включає наступні позиції: «Ейфорія» - демо-запис (з 4-х композицій) та «thassos-777» - відео-матеріал (липень 2007 р.)

        Cостав:
Cuba – гітара, бек-вокал;
Berlin - вокал;
Volk - бас-гітара;
Jorgen - барабани.


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua