Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
15
мая
2010
Киев
клуб «Sky Hall» 
Время: 18:30. Вход - 30 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
The Homebodies
MySpaceYouTubeLast.FMLiveJournal [блог]

The Homebodies

The Homebodies ( з англ. «ті, хто сидять вдома, або "домосіди"») – український англомовний рок-гурт із Києва. Група створює та виконує музику в стилі рок, інді-рок, бріт-поп, альтернативний рок.

Склад гурту:
Сергій Ярочевський (Voice, Piano, Guitar)
Слава Якубович (Guitar)
Уліцкий Артур(Guitar)
Костянтин Міщенко (Bass Guitar)
Евгеній Мантюк (Drums)

Український англомовний гурт The Homebodies виник з  ініціативи двох молодих музикантів, Слави Якубовича та Сергія Ярочевського, які вирішили створити свій новий формат європейської музики в Україні. Вони змогли поєднати класичну західну традицію  рок-музики з непердбачуваністю сучасного інді-рок та бріт-поп. Вийшов змістовний музичний «ноу-хау» для України.

Не дивлячись на те, що The Homebodies -  молодий гурт (2 роки) , але за цей невеликий проміжок часу гурт заявив про себе як про серйозну та амбітну команду. Гурт брав участь у тематичних cover-концертах: My Chemical Romance party, Bingo Cover fest, Coldplay cover party, The Used party, Green day cover party, Muse cover party, Post New Year, Большой, шикарный концерт.

Факти з історії гурту:

19 липня 2007 році команда виступила зі своїм першим концертом, а через півроку організувала власний концерт "Underoath party".

Восени 2008 року гурт The Homebodies взяв участь у міжнародному конкурсі музичних команд The Global Battle Of the Bands 2008, до фіналу пройшли команди такі як АннА та Маракеш, в їх числі була група The Homebodies. Серед членів журі був відомий продюсер та фронт-мен гурту WHITE, Олег Бєлий, який особливо відзначив виконання The Homebodies та оцінив їх найвищими балами.

Окрім столичних концертів, гурт The Homebodies у січні місяці 2009 року, за підтримки музичної команди Modern Love band, здійснив свій перший лайвовий тур по містах України: Дніпропетровськ, Харків, Полтава.
Команда виступає з концертами в  Concert hall Bingo, Бочка, Хліб, Бурбон та в багатьох інших.

У червні  «київські домосіди» записали дебютну  ЕР-платівку під назвою "00:00АМ".
У липні відгуляли другу річницю своєї творчої діяльності на вечірці "2nd anniversary party" за участі московського гурту Chicken Shampoo та київських друзів The Revealed.
Вже у серпні The Homebodies відзняли перший кліп на пісню з дебютного ЕР-альбому "Playing this role".

Гурт  The Homebodies  - це нове, яскраве ім'я в українській рок-музиці, яке своїм прогресивним поглядом на захід, показує якість виконання в поєднанні з гармонічністю звучання.

The Homebodies  - це нова свіжа західна кров з українським серцем.


Читать в архиве по теме 1:
04.02.2010
Фото
Думаю, за 2009 рік майже всі кияни, що відвідують концерти, хоч раз та завітали на якийсь з вечорів проекту Bingo Cover Fest. Вічна проблема «Моя кохана Металліка знову не доїхала до України» була, в певному розумінні цього слова, вирішена. Вечірки, присвячені Nirvana, Muse, Rammstein, Metallica, Linkin Park, Pantera, Depeche Mode, Slipknot та іншим відомим гуртам зібрали на сцені неймовірну кількість команд як з Києва, так і з інших міст нашої країни, і не нашої теж.

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua