Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
3
апреля
2014
Киев
клуб «Route 66» 
Время: 21:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
The SandStoneS
ВКонтактеTwitterДобавитьДобавить

The SandStoneS

Як все починалось…

Осінь 2009 року. Любомир Гаврилів (гітарист) та Костянтин Оніпко (ударник) вступили на перший курс геологічного факультету КНУ, познайомились, знайшли багато спільного у плані музики. Поселилися у гуртожиток, і не могли не почути гучні звуки гри на гітарі з однієї з кімнат. То був Валерій Вітомський, нині соліст та гітарист гурту.

Цікаво виникла сама ідея створення проекту-гурту. Улітку 2010 року, коли студенти-геологи зазвичай на практиці, Валерій, Костянтин та Любомир зрозуміли, що їм потрібно розвиватися музикально. Так і вирішили щось робити, йти у цьому напрямку разом, Валерій на своїй практиці у Криму, а Любомир та Костянтин на своїй – у Каневі. Ну а бас-гітарист Олександр Ілляшенко приєднався до них восени 2010 року.

З того часу і почався відлік історії гурту. Почали репетирувати та експериментувати, «переграваючи» кумирів, що виявилось не так просто, бо у всіх учасників гурту були досить різні музичні уподобання. Офіційною датою заснування групи самі учасники називають 22 жовтня 2010 року, коли вони вперше виступили як «The SandStone» у клубі «Планета», що у студмістечку КНУ ім. Тараса Шевченка.

Символічна назва «The SandStone», щоб було зрозуміло: «Ми – геологи!». Вирішили грати блюз-рок, бо це саме той стиль, який зміг би їх об’єднати. Гурт завжди підтримували друзі, одногрупники та викладацький склад факультету. Перші серйозні виступи – це концерт «Дві зірки» у залі економічного факультету, та, звичайно ж, «Планета».

Трохи ближче до нас…

Тексти пише Валерій, музику хлопці намагаються придумувати разом, щоб об’єднати свої різні музичні уподобання, які коливаються від AC/DC та St. Ray Vaughan до Tool, Anathema і т.п.

Як розказує про себе Любомир, вперше грати йому захотілось ще у 7 років. Тоді він почув як грає Stevie Ray Vaughan. «Це було неповторно», - згадує гітарист гурту зараз. «Хоч то і був звичайний концертний запис, але я його запам’ятав». Відтоді він і став на шлях блюзмена. Спочатку намагався перегравати абсолютно всі пісні свого кумира, а вже пізніше грати щось своє. У гурті тому, що знайшов людей, з якими у нього спільні інтереси. «У нас вийшло поєднати блюз, рок’н’ролл і хард-рок. Напевно».

Костянтин теж пов'язаний з музикою ще з дитинства. З семи років він починає захоплюватися зарубіжною альтернативою, до списку своїх кумирів барабанщик гурту вносить Джеймса Мейнерда Кінана, гурти “Tool”, “A Perfect Circle”. Хлопець закінчив музичну школу, а згодом і музичне училище, вчився у школі українського барабанщика Малишева, що грав у Ані Лорак. Хотів навіть вступати до музичної консерваторії, але все-таки визнав геологічний факультет більш перспективним.

Оскільки Валерій найстарший, то хлопці намагаються прислухатися до його думки. Але кожен учасник і його думка – головні, бо музиканти працюють у злагоді та рівновазі.

Сьогодні, завтра…

22 жовтня гурту «The SandStone» виповнюється 1 рік. За цей рік «гордість геологічного факультету» дала масу концертів, хлопці брали участь у конкурсах «Бароко», «Барви», у різних фестивалях, навіть організували рок-фестиваль у центрі студентського містечка на «ямі», виступали у клубі «Prime». У конкурсі «Барви» музиканти посіли перше почесне місце. На сьогоднішній день блюзмени мають достатньо матеріалу для запису альбому, чим вони і планують зайнятися найближчим часом.

Для хлопців головне у музиці та текстах єдність цікавої ідеї та донесення її слухачеві на високому рівні музичного виконання. Вони шукають своє неординарне звучання, базуючись на класичній рок-сцені, звучанні, наповненому енергією та драйвом, чого зараз так бракує українській сцені. Своєю місією учасники гурту вважають повернення слухача у русло живої драйвової музики.

«Ми хотіли б висловити подяку нашим шанувальникам, яких кожного дня стає все більше, за любов та підтримку. Саме завдяки вам ми нещодавно посіли перше місце у конкурсі «Барвисток». Ви – наша опора, ви даєте натхнення і розуміння того, що ми рухаємося у вірному напрямку. Бажаємо всім робити в житті те, що приносить вам задоволення і слухайте завжди якісну музику, слухайте The SandStone».

На кінець додам, що «The SandStone» - це унікальний проект, який відкритий для кожного і поважає свого слухача. Цей гурт представляє собою не тільки музику, а й демонструє те, що відданість справі, яку любиш, приносить результати та доводить - досягти можна всього, потрібно тільки не зупинятися!

Акжана Аязбаєва


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua