Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
The UA
FacebookВКонтактеYouTubeДобавить

The UA

The UA - український рок-гурт, створений у місті Миколаїв у 2009 році. Засновником і лідером а також автором музики і текстів гурту є - Кроітору Сергій. З 2010го року гурт почав працювати над записом пісень і зйомкою відео робіт. У 2011 році склад змінився. В новому складі був закінчений і дописаний перший альбом,який вийшов у 2012 році і мав назву - «Ти в мене є». Музика в The UA орієнтована на поп-рок сцену. Цим зумовлено простота й мелодійність пісень. В 2013 році склад знову змінився,з групи пішов барабанщик Маляренко Олексій і гітарист Івасів Василь,на їх заміну були взяті новий барабанщик - Висоцький Олексій і гітарист - Накидень Віктор. В новому складі колектив почав активно працювати над створенням нового матеріалу,а також готувати вихід другого альбому групи.

Ідея створення гурту зародилася в 2005 році, коли Кроітору Сергій запропонував своєму другові - Маляренку Константину спробувати пограти щось в своє задоволення. Константин тоді займався в музичній школі по класу - гітари, а Сергій грав на аккордеоні в школі. Бажання грати на клавішних було більше ніж на аккордеоні,але сталося так,що саме цей інструмент став початком,а знайомство з синтезаторами було трішки пізніше,і згодом це дало змогу писати партії клавіш до альбомів – самому автору пісень,так як у гурту не було постійного клавішника…

2009 рік (березень) - став відправною точкою для колективу.Гурт почав перші репетиції, на яких намагались склеїти до купи, все що було в голові музикантів. Звісно спочатку нічого НЕ виходило. На барабанах грав брат Констянтина - Маляренко Олексій, і грали вони так до 2013-го року, поки він не вирішив піти по контракту в армію. В найкоротший час вони більш менш зліпили 3-4 пісні, які гурт вирішив записати для того щоб дізнатись - як воно все робиться. Весь цей час колектив виступав на різних місцевих концертах. Після запису пісень, а потім цілого альбому, до колективу прийшла думка зняти відео, тим більше вже тоді в місті (Миколаїв) були люди, що вивчали тему відео монтажу і зйомки. І вони звернулись до Ісаєва Антона, який зняв 4 відео - роботи для гурту. За цей час з групи пішли клавішник і гітарист, що було не дуже приємно, бо хлопці почали запис альбому і планували концерти. В 2012 році прийшов новий гітарист (Івасів Василь), The UA закінчили і випустили свій перший альбом "Ти в мене є" . - Цей рік видався дуже важким, бо всі росли і амбіції також, а погляди все більше росходились - таке відбуваєтья у кожному колективі, де люди не вміють працювати по тандемному принципу через наявність індивідуалістичного і егоїстичного світогляду,або просто у кожного з учасників є можливість себе реалізувати в стороні чи в іншій сфері (кінець цитати)...

Альбом «Ти в мене є» - вийшов частково хорошим як для початківців,які писали його в квартирних умовах і частково не дуже…. Деякі пісні хороші,а деякі хороші але записані не вдало і з помилками….треба було з чогось починати,без помилок звісно не буває…. Кроітору Сергій (кінець цитати)

В 2013 все це закінчилось тим що, барабанщик (Маляренко Олексій) пішов в армію, а гітарист Івасів Василь - покинув колектив,щоб зайнятись своїм музичним проектом. На цей час залишилось лише двоє: лідер гурту та бас-гітарист. У 2013 до складу гурту приєднались: барабанщик - Висоцький Олексій і гітарист Накидень Віктор, і все почало працювати як один механізм. В період з 2011-2013 р. гурт мав достатньо матеріалу для запису другого альбому, і до того як розійтись зі старим складом - хлопці встигли дописати його і приготувати для зведення на студії. В новому складі, The UA негайно взялись за репетиції і створення нових пісень. Через політичну ситуацію в Україні, реліз другого альбому було відкладено на 2015-й рік.

Склад:
Кроітору Сергій - музика, тексти, вокал, гітара;
Віктор Накидень - соло-гітара;
Маляренко Костянтин - бас-гітара;
Висоцький Олексій - барабани.

датировано: 14.04.2015


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua