Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
3
августа
2014
Киев
клуб «Rainbow» 
Время: 18:00.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Точка Опори
FacebookВКонтактеTwitterYouTube

Точка Опори

Гурт було створено весною 2008 року в місті Києві…Тобто, перша репетиція відбулася 16 березня 2008 року, але це ще був далеко не гурт «Точка Опори», а так, невеличкий ескіз.

Склад гурту укомплектовувався поступово, на протязі майже двох років. Звичайно, в деякій мірі можна говорити про незамінність кожного в цьому гурті, бо кожен вносить щось своє в загальний колорит і доповнює загальну картину. Ми зовсім різні, але нас об’єднує одна мета.

Стиль музики… наразі важко сказати щось конкретне, адже не хочеться брати політ душі в якісь жорсткі рамки. Люди, що нас чули, по різному характеризували стиль, доходило навіть до «російського року», але ми граємо те, що нам подобається і прагнемо донести це до людей небайдужих і мислячих. Отже, вітаємо вас у нас на сторінці – почувайтесь як вдома.

датировано: 18.04.2014


Читать в архиве по теме 1:
10.03.2015
Новости
«Хто був своїм взяв в руки зброю, щож, готові й ми до бою». Після довгої і натхненної роботи гурт Точка Опори презентують сингл – пісня на актуальну тему сьогодення, що увійде до однойменного альбому і не залишить нікого байдужими

вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua