Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
21
июля
2015
Винница
клуб «Beer&Blues» 
Время: 21:00. Вход - 40-50 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Троє на Дивані
ВКонтактеДобавитьДобавитьДобавить

Троє на Дивані

Все почалося з мрії. З мрії грати та створювати, не обмежуючи себе жодними рамками. Поєднавши мотиви сучасного українського поп-року з надзвичайною відвертістю думок та почуттів, з’явився гурт «Троє на Дивані». 
Складова частина гурту «ТнД» - це талановиті музиканти Дніпропетровщини, кожен з яких має свої унікальні здібності. Але головною особливістю гурту зі Сходу є україномовність у текстах і у настроях. 

Це така музика, яка не залишає байдужим, бо в ній є життя, є вихід емоцій, які переживаєш глибоко в середині. Разом з музикою «Троє на Дивані» можна вирушати у довгу подорож, коли хочеться помріяти і забути про все інше. Разом з цією музикою можна веселитися і плакати, йти до цілі і відпочивати по дорозі до неї. 

Пісні «Троє на Дивані» - це і є саме життя. Це те, що приходить, сідає поруч і починає литися словами та мелодіями. Часом - це затишок, атмосферність, «ламповість», часом – енергія та напруга. Вирішувати тобі, що буде сьогодні! Адже, залежно від настрою, пісні будуть відкриватися знову і знову.

Потапенко Станислав, www.krockyrock.com.ua

датировано: 19.03.2015


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua