Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
7
марта
2016
Киев
клуб «Docker pub» 
Время: 21:00.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Цвіт Кульбаби
ВКонтактеДобавитьДобавитьДобавить

Цвіт Кульбаби

Ідея створення гурту прийшла Василю Марущаку (Крецкому), котрий на початку 2008 року випадково потрапив на репетицію до місцевої молодої Івано-Франківської групи, яка «лабала» панк-рок.

На тій же репетиції і з’явилась ідея створити гурт, який би виділявся з поміж інших, і зупинився над стилем музики етно-фолк-рок. Пізніше хлопці думають над назвою та своїм іміджем. Сама назва «Цвіт Кульбаби» прийшла спонтанно «приснившись на перше квітня», так як хлопці хотіли, щоб назва була цікавою, позитивною, енергійною і привертала увагу до фолку,то зупинились саме на цій назві.

В той час учасниками були: Василь Марущак (Крецкий) – вокал, гітара; Ігор Мельник – бек-вокал, баян; Олег Бережанський – бас-гітара; Андрій Пипчак – барабани.

Наприкінці 2008 року склад дещо міняється. До гурту приходить Ромко Батюк – бас-гітара, Андрій Зваричук (Абат) – барабани. Від того часу гурт залишається твердим міцним кістяком. Хлопці починають працювати над своїми першими піснями: «Катерина», «Віночок», «Зозулька».

У 2009 році «Цвіт Кульбаби» має перший концертний виступ на площі міського озера у Івано-Франківську «День молоді», де хлопці вжарили енергійно такі пісні: «Катерина», «Віночок», «Зозулька», на які позитивно відреагувала франківська публіка.

Наприкінці 2009 року «Цвіт Кульбаби» бере участь у Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні та популярної музики «Червона Рута», де стають переможцями у жанрі «рок-музика» з піснею «Катерина», яка іде в ротацію на ФДР та радіостанції по всій країні. Пізніше гурт записує ще декілька пісень, які також ідуть в ротацію по радіостанціях.

В 2012 році Цвіт Кульбаби презентував свій дебютний альбом під назвою "Рижа", до якого увійшли 12 кращих пісень.

Зараз, гурт надалі успішно продовжує працювати над новими піснями, відеокліпами і радувати своїх прихильників на концертах.

датировано: 11.11.2014


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua