Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
28
марта
2010
Киев
клуб «Бинго» 
RADIOHEAD Cover Party. Время: 18:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
ТишаKids

ТишаKids

ТишаKids – гурт, який міг з'явитися виключно в Києві – в місті, де вміють сумувати і сміятися одночасно. Прослухавши пісні ТишаKids, ви скажете, що все це брехня. Що кідзи (в кращому разі) вкрай меланхолійні індивідууми, що прокидаються і лягають спати з перегорнутою догори ногами посмішкою. Помилка. Творці мелодійно-драматичної музики, кідзи в житті добрячі розбишаки, часто милі, часто по-дитячому жорстокі і завжди – смішливі. Якщо правда, то половина кожної їх репетиції минає під капітальний регіт, з якого починається і яким закінчується чергова сумна пісня.

Дволикі Януси? Навряд чи. Не дарма вони обрали собі за назву це сполучення слів: «тиша» плюс «діти». Не варто розуміти це як «діти тиші». (Кідзи народжені цілком природнім шляхом.) Доречніше – «діти в тиші». Врешті-решт, коли розбишаки заспокоюються і лишаються сам-на-сам з тишею, всередині з’являється зовсім інший світ – крихкий, яскравий і легкий. Саме з цього світу й походять чутливі пісні ТишаKids. Але світ ТишаKids – це не світ бардів чи готики.

І хоча шанувальники cordiowave знаходять в їх музиці настрій, спільний з гуртом «Fleur», це порівняння навряд чи може викликати правильні асоціації. Кідзи називають свій стиль art-sensual, а його основною особливістю – передавати почуття, встановлюючи живий контакт із слухачами. Саме тому ТишаKids намагаються зробити свої виступи максимально живими, реальними, такими, що їх ніби можна відчути на дотик. Звідси – бажання робити звук максимально акустичною. Звідси ж (як наслідок) – виступи в закритих невеликих залах, де публіки одночасно мало і катастрофічно багато (приміщення не витримують напливу), де до кожного слухача вони фактично можуть торкнутися рукою, звернутися особисто чи роздати лотерею, кожному учаснику якої присвячується пісня.
Коротке досьє

Народження гурту: весна 2007 року
Назва: ідея належить гітаристу гурту «Надто сонна» Дорі
Стиль: art-sensual, cardiowave
Звук: вокал, акустична гітара, бас гітара, скрипка, перкуссія, барабани
        Cостав:
Вокал, гітара – Антоніна Окініна (Маленька Мю)
Скрипка – Леся Стрельбицька (Ліл)
Бас-гітара – Валентина Ткач (Вісла)
Перкусія – Олександр Максим (Чукій)


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua