Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Umbrella
ВКонтактеSoundcloudДобавитьДобавить

Umbrella

Передісторія гурту Umbrella розпочалася  весною 2012 року в містечку Новий Розділ Львівської області, саме тоді три майбутні учасники колективу зібралися на невеличкій репетиційній базі, яка розташовувалася в приміщенні будматеріалів, де сторожем працював ударник. Цими трьома були - Мстислав Корсак(гітара в стилі рок-н-рол), Іван Іванишин(барабанщик з більш ніж 20-тирічним досвідом) та Володимир Іваницький(бас, на той момент був задіяний в гурті «На Перший Погляд»). Спочатку хлопці планували виключно пограти для власного задоволення кавер-версії відомих світових хітів. На першій репетиції зіграли дещо з Gary Moore,  Deep Purple та Steve Ray Vaughn, також було трохи імпровізацій на вільні теми. Як наслідок,  прийнято рішення продовжувати музикування з подальшим розширенням репертуару, зокрема на другій репетиції виконувалася знаменита La Grange від ZZ Top та Still Got The Blues For You від Gary Moore. 

З часом учасники колективу, спостерігаючи прогрес у плані виконання та зіграності, вирішили доукомплектувати склад солістом. Кандидатура на вакантне місце була знайдена одразу. Вокалістом групи став Василь Василишин, який разом з басистом Володимиром на той час працював у гурті «На Перший Погляд» за мікрофоном. Потужний хард-роковий голос Василя дуже органічно влився в звучання групи, зробив його цілісним, об’ємним, повним та по-справжньому драйвовим. Після цього учасники остаточно зрозуміли, що потрібно розпочинати концертну діяльність, адже з появою вокаліста почали з’являтися власні пісні. Згодом той таки вокаліст, напередодні першого виступу, запропонував назву для колективу. Натхненний піснею «Umbrella Man»  від Gary Moore, яку хлопці зіграли  однією з перших в оновленому складі, Василь на одній з репетицій вигукнув - «UMBRELLA», всім ця назва сподобалася, і, оскільки до першого виступу залишалися лічені дні, вона була одноголосно затверджена. З часом репертуар гурту суттєво розширився, до кавер-версій на Uriah Heep, Lenny Kravitz, James Brown, Deep Purple та інших додалися власні пісні. Концертна діяльність продовжилася.

В силу різних причин група тривалий час не писалася на студії, проте 25 лютого 2015 року був записаний, а 31 березня представлений  перший студійний запис пісні «Небесна Сотня». «Ідея  виникла в часи Революції Гідності. Спершу була написана музика, згодом з’явився текст.  Композиція присвячена всім ГЕРОЯМ Майдану та Сходу України. Слава Україні! Слава Небесним Сотням!» - зауважили під час презентації учасники гурту.

Очікується, що вже найближчим часом група «Umbrella» приступить до зйомок кліпу на цю ж композицію. Історія триває...Шлях широкий...

датировано: 17.04.2015


Читать в архиве по теме 1:
22.04.2015
Новости
Знаковим є той факт, що це перший студійний запис рокерів з містечка Новий Розділ Львівської області. Ідея пісні виникла в часи Революції Гідності

вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua