Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Унабі
ВКонтактеMySpaceДобавитьДобавить

Унабі

Історія групи «Унабі», бере свій початок з листопада 2007 року, коли четверо юних і амбітних учасників формації «Крапка Подачі», що практично припинила своє існування на той момент, вирішили спробувати свої сили в новому амплуа. Тоді ж було прийнято рішення про зміну назви, і, фактично, складу. Взагалі – це була вже зовсім інша група, і з цього моменту прийнято вважати початок існування «Унабі», як нового музичного проекту.

У першому складі колективу було чотири музиканти: вокаліст - Ігор, гітарист - Дмитро, барабанщик - Євген і басист - Олег. Ранній матеріал групи, був орієнтований на тоді популярний жанр Nu-metal, і звичайно ж містив в собі такі фірмові прийоми жанру як: вокальний речитатив, качові рифи, і відчайдушний драйв. З цією музичною програмою група дала значну кількість концертів, і відвідала багато міст України. У тодішній концертній сітці були практично всі регіони країни. Від Івано-Франківська то Луганська, і від Херсона до Сум. Група так само неодноразово виступала у рідному місті, і практично всі концерти супроводжувалися незмінним успіхом у слухачів.

Але час не стоїть на місці, і, приблизно в 2009 році, було прийнято рішення - відправиться в студію, для запису дебютної роботи. Результатом студійних зусиль групи стала компіляція з трьох треків, якій, на жаль, судилося залишитися не виданою (але ті, хто цікавиться ранньою творчістю колективу, можуть без труднощів відшукати ці записи в мережі Інтернет). Це були пісні «Він», «Де ти?» і пісня «Крига», яка з успіхом виконується на концертах й досі. Записи були прийняті на ура шанувальниками творчості «Унабі», хоча, самі учасники групи, озираючись назад, називають їх просто демо-записом.

Після нетривалих виступів, намітився деякий спад, у діяльності групи, частково це було пов'язано, з безуспішними спробами музикантів - знайти менеджера, або просто людину, яка б підтримувала колектив музикантів в організаційному плані. Після тривалих пошуків «Унабі», таки поповнили штат концертним адміністратором, і, з новими силами продовжили гастрольну діяльність. Знову концерти, роз'їзди по містах, і періодичні вилазки в студію, але на початку 2010 року, тодішній вокаліст групи - Ігор, заявляє про бажання покинути колектив, і сконцентруватися на сімейному житті. Пошуки адекватної заміни вокалісту розтягнулися практично на півроку, і на щастя, увінчалися успіхом. Навесні того ж року, до групи долучається новий соліст Євген, і, матеріал групи буквально змінився. Тепер з'являється більше співочих інтонацій в піснях. Та й сама музична палітра, зміщується від, неабияк набридлого всім учасникам «Унабі» ню-металу, в бік прогресивного року, з вкрапленнями психоделічних елементів, та електроніки. Ігор, ще деякий час бере участь у концертній діяльності групи, утворюючи з новим солістом - вокальний дует, але незабаром – покидає колектив, і «Унабі» знову стає квартетом.


В кінці 2010 музиканти вирушають в студію, для початку роботи над дебютним альбомом. Тепер вже повністю мелодійного, і розспіваного, з в'язкими гітарними текстурами, неабиякими ритмічними малюнками, і оригінальними аранжуваннями. Тут було все, і неординарність прогресивного року, і психоделічна атмосфера в дусі класичних пінкфлойдівських робіт, і сміливі експерименти в електро, і, звичайно ж - качові рифи, що стали фірмовою фішкою групи, розбавлені хитросплетіннями ефектів. Запис альбому, було вирішено проводити в рідному Запоріжжі, із залученням як продюсера, давнього друга групи, і першокласного спеціаліста з великим музичним досвідом - Станіслава Семілетова, саунд-продюсера солідної київської студії White Studio. Оформленням буклету та диска, було доручено займатися художниці з Ізраїлю, уродженці Запоріжжя, на ім'я Жанна, раніше знайомої музикантам за її цікавим сюрреалістичними роботами в живописі.

Тривалий і трудомісткий процес запису - не пройшов даремно, і на початку осені 2011 року, група презентує повноцінну студійну роботу - дебютник «Інтро», сприйняту дуже тепло як відданими шанувальниками групи, так і людьми, які вперше її почули. Альбом містить десять треків, серед яких, як старі, перевірені часом бойовики на новий лад, так і нові композиції групи, одна з яких, інструментальна «Інтро», і дала назву платівці.
На честь випуску довгоочікуваного дебютника група дала кілька концертів в різних містах України, в тому числі і велику презентацію в рідному Запоріжжі, яку активно висвітлювали різні ЗМІ.

Наприкінці такого результативного для «Унабі» 2011 року виникає стара проблема, група - фактично, втратила концертного менеджера, а як наслідок і виступів. Але в цьому була і позитивна сторона, музиканти, при достатній кількості репетиційного часу, починають уже давно заплановані експерименти з електронною музикою, поступово посилюючи її частку в новому матеріалі, який вже готується, і будемо сподіватися, незабаром побачить світ у вигляді записів і концертних виступів. Так само, на найближче майбутнє заплановані зйомки, дебютного відео, на одну з пісень альбому. І звичайно ж, нові концерти, і записи. Залишайтеся з нами, далі буде багато цікавого.

За свою історію, група зіграла велику кількість концертів, виступивши на фестивалях: Мазепа-фест 2010 (Полтава), ЗаПоріг 2008, 2011 (Запоріжжя), Рок-Вибух 2008 (Івано-Франківськ), TheBest 2009 (Запоріжжя), Євшанзілля 2010 (Харків), а також зігравши клубні концерти в Донецьку, Дніпропетровську, Полтаві, Кременчуці, Херсоні, Луганську, Сумах, Дніпродзержинську, і багатьох інших.

Склад учасників:
Дегтярь Дмитро Анатолійович (Гітара, синтезатори)
Плахотін Олег Олександрович (бас-гітара)
Гречаний Євген Віталійович (барабани)
Богданов Євген Павлович (вокал)
Гулій Андрій Леонідович (менеджер)

датировано: 14.05.2012


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua